Logo Pracuj.pl

Product Manager OTC

HRK S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

naszego Klienta, międzynarodowej firmy farmaceutycznej.

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie portfolio produktowym leków OTC
  • Tworzenie komunikacji konsumenckiej (digital, ATL, BTL, social media)
  • Kreowanie i wdrażanie strategii marketingowej dla powierzonych produktów
  • Planowanie i realizacja budżetów promocyjnych poszczególnych produktów
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Key Opinion Leaderami
  • Monitorowanie trendów rynkowych
  • Ścisła współpraca z Działem Sprzedaży i działem R&D

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży farmaceutycznej
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu kampanii digitalowych
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane: farmacja, medycyna, weterynaria, nauki ścisłe)
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Umiejętność zarządzania projektami, zdolności organizacyjne i negocjacyjne
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Pracodawca oferuje

  • dużą samodzielność
  • umowę o pracę
  • atrakcyjny system premiowy
  • pakiet benefitów pozapłacowych

Zespół HRK Pharma specializuje się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego oraz wyższego szczebla na potrzeby producentów i dystrybutorów leków, sprzętu i wyrobów medycznych, firm biotechnologicznych oraz dostawców usług medycznych. Realizujemy procesy rekrutacyjne specjalistów zarówno na potrzeby firm innowacyjnych, jak i generycznych, dla lecznictwa zamkniętego i otwartego.

Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment & Development Center), budowanie ścieżek kariery, a także usługi z zakresu employer brandingu oraz obsługi kadr i płac.

Product Manager OTC, Warszawa