Ta oferta pracy jest nieaktualna od 262 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Product Manager - Owner

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-01-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AiSECLAB Sp. z o.o.

    Jesteśmy firmą działającą w branży bezpieczeństwa teleinformatycznego. Tworzymy i dostarczamy rozwiązania z zakresu ochrony danych wytwarzanych i gromadzonych w przedsiębiorstwach.  Jesteśmy producentem oprogramowania łączącego osiągnięcia dziedzin IT, analizy statystycznej, data mining i machine learning do wykrywania potencjalnych zagrożeń, niepożądanych zdarzeń systemowych lub niestandardowych zachowań użytkowników pracujących z systemami cyfrowymi. Posługujemy się algorytmami służącymi do analizy i klasyfikacji danych tekstowych, rozpoznawania obrazów, grupowania obiektów, tworzenia reguł klasyfikacyjnych, prognozowania i identyfikacji anomalii.

    Jeśli chciałbyś dołączyć do nas, to zapraszamy Cię do aplikowania na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Zakres obowiązków:

    • nadzorowanie rozwoju produktu,
    • opracowanie strategii rozwoju produktu,
    • wykrywanie i definiowanie ryzyk,
    • utrzymywanie dobrych relacji z Partnerami i Klientami,
    • bliska współpraca z działem produkcji, wsparciem sprzedaży i sprzedażą,
    • wsparcie techniczne działu sprzedaży, Partnerów i Klientów,
    • kontrola i monitorowanie postępów prac projektowych,
    • szacowanie, ocena i minimalizacja ryzyka,
    • współtworzenie dokumentacji projektowej i technicznej,
    • raportowanie statusu prac do zarządu,
    • praca w reżimie określonych projektem terminów.

    Nasze oczekiwania:

    • doświadczenie w obszarze zarządzania projektami informatycznymi,
    • znajomość i doświadczenie w produkcji w dużych, zaawansowanych systemach IT,
    • doświadczenie w roli Product Owner (opcjonalnie także w procesie Scrum),
    • wykształcenie wyższe, preferowane dziedzinowe,
    • szczegółowa wiedza inżynierska, najlepiej z dziedziny bezpieczeństwa systemów IT,
    • entuzjazm, samodzielność, lojalność i zaangażowanie w pracę,
    • komunikatywność,
    • asertywność,
    • znajomość języka angielskiego.

    Mile widziane:

    • podstawowa znajomość statystyki,
    • certyfikaty dokumentujące posiadane umiejętności,
    • podstawowa wiedza dot. cyklu rozwoju oprogramowania,
    • znajomość narzędzi obsługi projektów.

    Oferujemy:

    • udział w szkoleniach i rozwijanie wiedzy,
    • stabilną pracę w młodej firmie,
    • budowanie międzynarodowych struktur,
    • przyjazną atmosferę pracy,
    • elastyczne godziny pracy,
    • prywatną opiekę medyczną (Medicover),
    • niezbędne licencje na komercyjne produkty,
    • dostęp do komercyjnej biblioteki e-booków,
    • dofinansowanie do karty Multisport,
    • biznesowy notebook, dodatkowy monitor i inny potrzebny sprzęt,
    • atrakcyjne wynagrodzenie.

    Miejsce pracy: Warszawa, Aleja Zjednoczenia 36 (Metro Stare Bielany)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk „Aplikuj”.

    Dziękujemy za wszystkie wysłanie aplikacje, zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji.