Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Product Manager - Owner

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

AiSECLAB Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą działającą w branży bezpieczeństwa teleinformatycznego. Tworzymy i dostarczamy rozwiązania z zakresu ochrony danych wytwarzanych i gromadzonych w przedsiębiorstwach.  Jesteśmy producentem oprogramowania łączącego osiągnięcia dziedzin IT, analizy statystycznej, data mining i machine learning do wykrywania potencjalnych zagrożeń, niepożądanych zdarzeń systemowych lub niestandardowych zachowań użytkowników pracujących z systemami cyfrowymi. Posługujemy się algorytmami służącymi do analizy i klasyfikacji danych tekstowych, rozpoznawania obrazów, grupowania obiektów, tworzenia reguł klasyfikacyjnych, prognozowania i identyfikacji anomalii.

Jeśli chciałbyś dołączyć do nas, to zapraszamy Cię do aplikowania na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • nadzorowanie rozwoju produktu,
  • opracowanie strategii rozwoju produktu,
  • wykrywanie i definiowanie ryzyk,
  • utrzymywanie dobrych relacji z Partnerami i Klientami,
  • bliska współpraca z działem produkcji, wsparciem sprzedaży i sprzedażą,
  • wsparcie techniczne działu sprzedaży, Partnerów i Klientów,
  • kontrola i monitorowanie postępów prac projektowych,
  • szacowanie, ocena i minimalizacja ryzyka,
  • współtworzenie dokumentacji projektowej i technicznej,
  • raportowanie statusu prac do zarządu,
  • praca w reżimie określonych projektem terminów.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w obszarze zarządzania projektami informatycznymi,
  • znajomość i doświadczenie w produkcji w dużych, zaawansowanych systemach IT,
  • doświadczenie w roli Product Owner (opcjonalnie także w procesie Scrum),
  • wykształcenie wyższe, preferowane dziedzinowe,
  • szczegółowa wiedza inżynierska, najlepiej z dziedziny bezpieczeństwa systemów IT,
  • entuzjazm, samodzielność, lojalność i zaangażowanie w pracę,
  • komunikatywność,
  • asertywność,
  • znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

  • podstawowa znajomość statystyki,
  • certyfikaty dokumentujące posiadane umiejętności,
  • podstawowa wiedza dot. cyklu rozwoju oprogramowania,
  • znajomość narzędzi obsługi projektów.

Oferujemy:

  • udział w szkoleniach i rozwijanie wiedzy,
  • stabilną pracę w młodej firmie,
  • budowanie międzynarodowych struktur,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • elastyczne godziny pracy,
  • prywatną opiekę medyczną (Medicover),
  • niezbędne licencje na komercyjne produkty,
  • dostęp do komercyjnej biblioteki e-booków,
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • biznesowy notebook, dodatkowy monitor i inny potrzebny sprzęt,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Miejsce pracy: Warszawa, Aleja Zjednoczenia 36 (Metro Stare Bielany)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk „Aplikuj”.

Dziękujemy za wszystkie wysłanie aplikacje, zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji.