Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Product Manager – Pojazdy Specjalne

  • mazowieckie
  • Kierownik
  • 03.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Naszym Klientem jest instytucja finansowa, specjalizująca się w wynajmie krótko- oraz długoterminowym samochodów ciężarowych i dostawczych, posiadająca jednocześnie liczną sieć autoryzowanych serwisów i oddziałów na terenie całego kraju. W związku z rozwojem struktury organizacyjnej naszego Klienta, poszukujemy wykwalifikowanej osoby na stanowisko:

    nr ref.: SBS/1/0301/PMPS

    Zadania:

    • Kompleksowe zarządzanie dedykowaną gamą produktową z uwzględnieniem aktualnych trendów rynkowych i potrzeb klientów
    • Wdrażanie strategii produktowych i marketingowych w celu maksymalizacji wyników sprzedażowych
    • Zapewnienie jak najlepszej oferty zabudów specjalnych we współpracy z autoryzowanymi producentami pojazdów głównie lekkiej (LCV) i średniej gamy
    • Dbałość o procesy związane z homologacją pojazdów i ich późniejszą rejestracją
    • Organizowanie szkoleń w zakresie powierzonej gamy produktów dla działów sprzedaży
    • Przygotowywanie i wdrażanie strategii działania przy wprowadzaniu na rynek nowych modeli i usług
    • Aktywny udział w planowaniu wolumenów sprzedaży oraz kampanii produktowo – marketingowych
    • Zarządzanie polityką cenową kompletnych zestawów pojazdów

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe – techniczne, motoryzacyjne
    • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej (pojazdy ciężarowe, pojazdy dostawcze, firmy zabudów specjalnych, itp.)
    • Bardzo dobra znajomość rynku pojazdów specjalnych z naciskiem na pojazdy lekkiej i średniej gamy
    • Wysoko rozwinięte zdolności analitycznego myślenia połączone z dobrą organizacją pracy
    • Doskonała umiejętność planowania krótko i długoterminowego
    • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i otwartość na nowe doświadczenia
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • Dobra znajomość języka angielskiego będzie atutem
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie pełnego CV podając w tytule wiadomości odpowiedni numer referencyjny

    W przesyłanej aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV w firmie Solid Bridge Solutions Sp. z o.o. oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia.”
    bottom