Oferta pracy

Product Manager

Pracuj.pl dla FirmO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Całościowa odpowiedzialność za zarządzanie rozwojem produktów z segmentu profesjonalnych urządzeń audio.

  • Regularne kontakty z klientami w celu badania i omawiania zmian w ofercie firmy

  • Rola Product Ownera w działaniach realizowanych metodologią Agile

  • Współpraca z działem finansowym przy określaniu budżetów na rozwój produktów i usług

  • Stała współpraca ze wszystkimi działami firmy w celu omawiania zmian w ofercie

  • Tworzenie długo i średnio okresowych planów rozwoju produktów

  • Badanie działań firm konkurencyjnych

  • Śledzenie głównych KPI stawianych produktom (zysk, czas rozwoju, NPS itp)

Nasze wymagania

  • 5 letnie doświadczenie w zarządzaniu i rozwijaniu produktów

  • Doświadczenie na stanowisku Product Managera lub Product Ownera

  • Efekt dotychczasowej pracy w postaci wdrożonego i sprzedawanego produktu

  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki inżynieryjne, informatyczne, marketingowe itp

  • Doświadczenie w pracy z metodologią Agile

  • Umiejętność badania rynku, tworzenia ankiet i weryfikacji z klientami kierunku rozwoju produktów

  • Swobodna komunikacja w języku angielskim

  • Umiejętność budowania długofalowych planów pracy

To oferujemy

  • Elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę/B2B),

  • Wynagrodzenie w postaci podstawy oraz premii uzależnionej od wyników firmy

  • Nieduży zespół i luźną atmosferę

  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Prywatną opiekę medyczna Allianz.

Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.