Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Product Manager

PRAVNA GROUP sp. z o.o.

7 00010 000 netto (+ VAT) / mies.

Wierzbięcice 9

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • określenie wizji i kierunków rozwoju usługi we współpracy z zespołem realizacyjnym i sprzedażowym,

  • analiza i definiowanie wymagań biznesowych,

  • nadzór nad procesami związanymi z daną usługą,

  • współtworzenie strategii rozwoju projektów i strategii promocji,

  • dbałość o jakość dostarczonych rozwiązań i analiza rezultatów,

  • raportowanie postępów prac nad produktem, doradztwo,

  • analiza danych rynkowych, działań konkurencji i trendów konsumenckich,

  • motywowanie i wsparcie zespołu.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu produktem,

  • umiejętność myślenia strategicznego w zarządzaniu,

  • aktywne poszukiwanie nowych możliwości rozwoju produktu,

  • doświadczenie w pracy z oprogramowaniem (system CRM, systemy organizujące pracę),

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem, doskonałe umiejętności komunikacyjne,

  • umiejętność realizacji celów biznesowych,

  • umiejętność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów, z dużą dbałością o szczegóły,

  • zaangażowanie, wysoki poziom motywacji do pracy i nauki nowych zagadnień oraz otwartość na nowe wyzwania i własny rozwój,

  • wychodzenie z własną inicjatywą, umiejętność rozwiązywania problemów, słuchania.

To oferujemy

  • bycie częścią firmy, przez którą ewoluuje rynek prawniczy,

  • codzienną styczność z nowymi technologiami, procesami automatyzacji i prężnie rozwijającym się marketingiem,

  • dobrą organizację pracy i narzędzia do jej wykonywania,

  • możliwość indywidualnego podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju własnych umiejętności,

  • przyjazną atmosferę w pracy z młodym i dynamicznie rozwijającym się zespołem

  • pracę w nowoczesnym biurze w centrum Poznania,

  • formę zatrudnienia B2B.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • książki

  • świętowanie rekordów

  • warsztaty rozwojowe

  • cykliczny grill

Jesteśmy liderem w Polsce w zakresie obsługi prawnej online. Zajmujemy się między innymi rejestracją znaków towarowych czy upadłością konsumencką. Do naszego zespołu szukamy osoby, która będzie odpowiadała za jeden z naszych produktów.

Przewiń do profilu firmy

Aplikowanie

CV proszę wysłać za pomocą przycisku aplikowania, w tytule proszę wpisać 0721_PM