Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Product Manager

TEB Edukacja sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • ­nadrzędnym zadaniem jest rozwój produktu w podległym segmencie, w tym tworzenie nowych kierunków i programów nauczania

  • ­udział w tworzeniu kampanii marketingowych

  • ­przygotowywanie harmonogramu promocji kampanii oraz ich rozliczanie

  • ­opracowywanie materiałów informacyjnych i promocyjnych

  • ­współpraca przy tworzeniu contentu: foto, video oraz copywriting

  • ­monitoring i analiza trendów: w marketingu, w edukacji, na rynku pracy

  • ­monitoring i analiza konkurencji

  • ­ocena i raportowanie efektywności prowadzonych działań

  • ­proponowanie i wdrażanie skutecznych działań marketingowych

Nasze wymagania

  • ­ok. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, w tym w obszarze wdrożeń lub zarządzania produktem

  • ­wykształcenie z zakresu marketingu, zarządzania lub kierunku pokrewnego

  • ­doświadczenie w pracy projektowej

  • ­znajomość narzędzi digital i e-commerce

  • ­umiejętność współpracy z agencjami reklamowymi, domami mediowymi i instytutami badawczymi

  • ­kreatywność i entuzjazm w podejściu do zadań

  • ­zdolność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków

  • ­wysokie zdolności komunikacyjne

  • ­samodzielność i inicjatywa w działaniu

  • ­doświadczenie w sektorze usługowym/branży edukacyjnej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • ­ zatrudnienie w stabilnej firmie będącej liderem w swojej branży

  • ­ umowę o pracę

  • ­ dodatkowe dnie wolne w roku

  • ­ atmosferę opartą na współpracy i zaufaniu

  • ­ ubezpieczenie NNW i pakiet medyczny na preferencyjnych warunkach

  • ­ możliwość wykupienia karty Multisport

  • ­ atrakcyjne zniżki na kształcenie w ramach oferty holdingu TEB

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

  • możliwość wykupienia pakietu medycznego, karty MultiSport

Grupa TEB Edukacja jest wiodącą na rynku grupą podmiotów i szkół oferującą swoim klientom kompleksowe usługi edukacyjne. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę i wciąż poszukujemy nowych kierunków rozwoju. W naszej pracy łączymy pasję i doświadczenie z nowoczesnym podejściem do edukacji. Współpracując z nami możesz liczyć na przyjazną atmosferę pracy oraz partnerskie podejście. Chętnie rozmawiamy z Pracownikami o ich pomysłach oraz wdrażamy te najlepsze. Dołącz do nas!

Więcej o nas: www.teb.pl www.edicon.pl

Przewiń do profilu firmy