Oferta pracy

Product Manager

GRUPA TSO sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Grupa TSO to rozpoznawalna marka działająca na rynku MICE od 25 lat, posiadająca ugruntowaną pozycję rynkową, stabilną ilość klientów oraz młody i dynamiczny zespół pracowników.

Jedną ze specjalizacji naszej firmy jest budowanie nowoczesnych i innowacyjnych programów wsparcia sprzedaży oraz programów lojalnościowych opartych o wyjazdy Incentive Travel dla największych marek polskich jak i międzynarodowych korporacji. Projekty te realizujemy pod marką SAY24.pl

Łącząc nasze doświadczenie w oferowaniu wyjazdów motywacyjnych w najdalsze i najbardziej ekskluzywne miejsca na świecie z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań z dziedziny  informatyki i digitalizacji poszukujemy kandydata/kę na stanowisko: Product Manager

Miejsce pracy: Poznań (dopuszczamy możliwość pracy zdalnej z innej lokalizacji)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie oferty oraz nadzór i opiekę nad realizacją programów wsparcia sprzedaży oraz projektów lojalnościowych i motywacyjnych dla klientów.

Główne obowiązki

  • Analiza i projektowanie mechanizmów dla nowych zapytań
  • Koordynacja procesu przygotowania i wdrażania programów
  • Silna współpraca z działem informatyczno - technologicznym
  • Odpowiedzialność za realizacje celu powierzonych programów zgodnie z założeniami projektowymi,
  • Rozliczanie kosztowe projektów na linii klient – dostawcy (zgodnie z zaplanowanym budżetem)
  • Analiza prowadzonych programów i rekomendowanie niezbędnych zmian pod kątem ich optymalizacji
  • Bieżąca współpraca z Klientami w zakresie prowadzonych programów, w tym budowanie długotrwałych relacji, dbanie o satysfakcje i utrzymanie Klientów
  • Współpraca podczas procesu pozyskiwania Klientów

Wymagania od Kandydatów

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w zakresie wdrażania oraz prowadzenia programów wsparcia sprzedaży, lojalnościowych i motywacyjnych
  • Doświadczenie w pracy z klientami biznesowymi,
  • Doświadczenie w branży MICE będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Zdolności analityczne, w tym bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych w tym spotkań z klientami
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne
  • Umiejętność samodzielnego tworzenia ofert i prezentacji dla klienta
  • Znajomość najnowszych trendów komunikacji marketingowej
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu pod kątem zarządzania projektem
  • Samodzielność i kreatywność

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w firmie z dużym potencjałem, otwartą na świeże pomysły i rozwiązania biznesowe.
  • Możliwość awansu i rozwoju własnego oraz duży wpływ na budowanie przyszłości firmy
  • Adekwatne wynagrodzenie, dodatkowe świadczenia oraz atrakcyjny system premiowy
  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatną opiekę medyczną

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy