Product Manager

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 14.06.2018
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 14.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BIURO STYL SP. Z O. O. z siedzibą w Poznaniu
    poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:
    Miejsce pracy: Poznań

    Zadania:

    • opracowywanie i wdrażanie strategii dla nowej grupy produktów i usług powiązanych
    • nawiązywanie, utrzymywanie i rozwijanie relacji biznesowych z klientami
    • zarządzanie i rozwój kategorii produktów
    • współudział w działaniach marketingowych
    • analiza potrzeb klientów i trendów rynkowych
    • monitoring konkurencji
    • prowadzenie szkoleń i prezentacji produktowych dla partnerów biznesowych
    • przygotowywanie raportów i analiz
    • współpraca z czołowymi światowymi producentami oraz reprezentowanie ich na polskim rynku

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne
    • doświadczenie w zarządzaniu produktem
    • umiejętność prowadzenia nowych projektów i rozwijania nowych kategorii sprzedażowych
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • wysokie zdolności analityczne, umiejętność koncentracji na celach
    • inicjatywa, otwartość, kreatywność
    • orientacja na wyniki
    • wysoka kultura osobista
    • mile widziana znajomość branży meblarskiej

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • program wdrożeniowy na start oraz możliwość stałego rozwoju (szkolenia produktowe i handlowe)
    • interesującą pracę w dynamicznym zespole i nowoczesnej, rozwijającej się firmie
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • benefity: Multisport, profesjonalne szkolenia, ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny
    CV prosimy przesyłać w formie elektronicznej klikając w przycisk aplikowania.
    CV musi zawierać formułę:
    1. Stosownie do wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016r.), dalej RODO, oraz ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 ze zmianami) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Biuro Styl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Biuro Styl) z siedzibą w Poznaniu (61-248), przy ul. Dziadoszańskiej 10 (Administrator danych osobowych) moich danych osobowych zawartych w przesłanej przeze mnie ofercie pracy i w załączonych do niej dokumentach, w tym w szczególności w CV, na potrzeby realizacji aktualnie prowadzonej rekrutacji do pracy u Administratora danych.
    2. Oświadczam, że wszystkie dane osobowe są prawdziwe i zostały podane dobrowolnie.
    3. Przyjmuję do wiadomości, że:
    • administratorem tak zebranych danych osobowych jest Biuro Styl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu (61-248), przy ul. Dziadoszańskiej 10,
    • posiadam prawo dostępu do treści w/w danych osobowych oraz prawo do ich poprawiania,
    • posiadam prawo do uzupełniania, uaktualniania i sprostowania w/w danych osobowych jak również wyrażenia, w określonych ustawą przypadkach, sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz przekazywania.

    Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.