Ta oferta pracy jest nieaktualna od 69 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Product Manager

  • Bolechowo-Osiedle (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-05-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    El-Cab Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1996 r. i zajmuje się produkcją elementów wyposażenia pojazdów użytkowych oraz działalnością handlową, serwisową i doradczą w tym zakresie.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:
    Product Manager – Specjalista do spraw handlowych

    Opis stanowiska:

    Do zadań Product Managera- Specjalisty do spraw handlowych należeć będzie:

    • Sprzedaż i doradztwo techniczne w zakresie prowadzonej oferty produktowej.
    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów.
    • Budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami.
    • Przygotowywanie ofert
    • Negocjowanie warunków sprzedaży.
    • Współpraca z zagranicznymi Dostawcami.
    • Monitorowanie rynku i działań konkurencji.
    • Zarządzanie i rozwój portfela produktowego.

    Wymagania:

    • Wysoko rozwinięte umiejętności techniczne.
    • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą i doradztwem technicznym.
    • Warunek konieczny dobra znajomość języka angielskiego, również technicznego, dodatkowym atutem będzie znajomość języka rosyjskiego.
    • Bardzo dobra organizacja pracy i wysoka kultura osobista.
    • Łatwość nawiązywania kontaktów.
    • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych oraz rozpoznawania potrzeb klientów.
    • Odpowiedzialność, dynamiczność, samodzielność, konsekwencja w działaniu, skrupulatność.
    • Chęć ciągłego rozwoju oraz poszerzania wiedzy technicznej.
    • Gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych.
    • Czynne prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w profesjonalnej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
    • Stałe atrakcyjne wynagrodzenie plus nagrody miesięczne od uzyskanych wyników sprzedażowych.
    • Niezbędne narzędzia pracy telefon komórkowy, laptop.
    • Kontakt z najnowszą techniką oraz znanymi markami.
    • Praca w doświadczonym i zaangażowanym zespole.
    • Możliwość dalszego rozwoju poprzez uczestnictwo w szkoleniach krajowych i zagranicznych.
    • Dofinasowanie do posiłków, ubezpieczenia grupowego, medycznego, Karty Multisport czy Flexipass, oraz inne dodatki socjalne np. bony na święta, dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych
    (CV i list motywacyjny) na adres:

    El-Cab Sp. z o.o.
    Ul. Obornicka 37
    Bolechowo-Osiedle
    62-005 Owińska

    lub za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez El-Cab moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez El-Cab moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.