Product Manager

  • Bolechowo (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 27 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Bolechowo (pow. poznański)

    Jeżeli chcesz:

    • Pracować przy ciekawych i nieszablonowych projektach z inspirującym team’em
    • Mieć realny wpływ na wizerunek marki YORK
    • Być zatrudnionym na pełen etat w ramach umowy o pracę
    • Rozpoczynać swój dzień pracy między godziną 7.00 a 9.00
    • Ćwiczyć dzięki karcie MultiSport
    • Mieć dofinansowane ubezpieczenie na życie oraz pakiet medyczny

    Dołącz do Nas!

    Oczekujemy od Ciebie:

    • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w zarządzaniu produktem
    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki zarządzanie i marketing, towaroznawstwo, ekonomia
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem
    • Kreatywność
    • Inicjatywa oraz samodzielność w działaniu
    • Komunikatywność
    • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność efektywnego działania pod presją czasu
    • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów oraz pracę zespołową
    • Zdolności analityczne, zaawansowana znajomość pakietu MS Office (przede wszystkim Word, Excel, Power Point)
    • Znajomość systemu SAP
    • Czynne prawo jazdy kategorii B

    Twoje zadania:

    • Kompleksowe zarządzanie portfelem produktów firmy – NPD i delisting produktów
    • Kreowanie nowych produktów, modyfikacja produktów z aktualnej oferty
    • Zarządzanie kompletem danych opisujących produkty
    • Przygotowywanie analizy sprzedaży poszczególnych produktów i kategorii produktowych oraz ich rentowności
    • Współtworzenie komunikatów marketingowych dotyczących produktów - copywritting
    • Prowadzenie projektów rozwojowych w obszarze rozwoju portfolio
    • Organizacja i monitoring przebiegu badań marketingowych wspierających rozwój portfolio produktowego firmy
    • Koordynowanie prac związanych z przygotowaniem projektów graficznych opakowań
    • Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń produktowych
    • Nadzór nad procesem ochrony własności intelektualnej
    • Udział w zagranicznych imprezach targowych
    Wyślij CV za pomocą przycisku Aplikuj.

    Zastrzegamy sobie prawo do rozpatrywania wyłącznie aplikacji
    spełniających podane wymagania oraz odpowiedzi na wybrane oferty.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 o Ochronie danych osobowych tj. Dz.U.2018.1000), prowadzonych przez YORK z siedzibą w  Bolechowie."