Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Product Manager

  • Suchy Las (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-05-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma APART to lider jubilerstwa i ogólnopolska siec salonów jubilerskich. W celu dalszego rozwoju i umacniania pozycji lidera w branży poszukujemy samodzielnej, odpowiedzialnej i kreatywnej osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań, Suchy Las (pow. poznański)
    C/21/2018

    Główne obowiązki:

    • wprowadzanie na rynek nowych kolekcji w oparciu o najnowsze trendy
    • zarządzanie produktami podczas całego cyklu ich życia
    • analiza sprzedaży asortymentu oraz stała analiza rynku
    • aktywny udział w kreowaniu polityki sprzedażowej
    • zwiększanie efektywności sprzedaży przy współpracy z działem marketingu
    • współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi
    • reprezentowanie firmy podczas targów krajowych i zagranicznych
    • poszukiwanie nowych dostawców i udział w negocjacjach
    • kompleksowe zarządzanie procesem zakupowym

    Oczekujemy:

    • 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w branży dóbr luksusowych / fashion)
    • wykształcenie wyższe
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • zainteresowanie najnowszymi trendami mody
    • wyczucie stylu i elegancji
    • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi
    • dyspozycyjność (gotowość do zagranicznych podróży służbowych)
    • uczciwość zawodowa
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny

    Oferujemy:

    • pracę na samodzielnym stanowisku dającym możliwość pełnego wykorzystania i rozwinięcia posiadanych umiejętności w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
    • dobrą atmosferę w dynamicznym i doświadczonym zespole
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych zawartych w powyższym formularzu są spółki z Grupy APART.W Grupie dane przekazywane są pomiędzy spółkami na podstawie umowy o współadministrowanie. W skład spółek z Grupy wchodzą:APART SP. z o.o., ul. Stara Droga 3, 62-002 Suchy Las;R2 Center Sp. z o.o., ul. Powstańców Wielkopolskich 91, 62-002 Suchy Las;E-R2 Sp. z o.o., ul. Powstańców Wielkopolskich 91, 62-002 Suchy Las;E-R2 Sp. z o.o. SKA, ul. Powstańców Wielkopolskich 91, 62-002 Suchy Las;R2 INVESTMENT Sp. z o. o. Sp. K, ul. Powstańców Wielkopolskich 91, 62-002 Suchy Las;R2 INVESTMENT Sp. z o. o., ul. Powstańców Wielkopolskich 91, 62-002 Suchy Las;R2 TRADE Sp. z o. o., ul. Powstańców Wielkopolskich 91, 62-002 Suchy Las;E-SKLEP R2 Sp. z o. o., ul. Powstańców Wielkopolskich 91, 62-002 Suchy Las.

    Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji do pracy w spółkach z Grupy APART.Dane osobowe są przetwarzane na podstawie:a) uzasadnionego interesu spółek z Grupy APART (zatrudnianie pracowników),b) w oparciu obowiązek prawny wynikający z Kodeksu pracy,c) na podstawie Pani/Pana zgody w zakresie udziału w przyszłych rekrutacjach.Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych są upoważnione osoby odpowiedzialne za zatrudnienie oraz dostawca systemu eRecruiter.

    Dane osobowe przechowywane są przez okres 6 miesięcy od zakończenia rekrutacji, a w przypadku udzielenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach – przez okres 1 roku od zakończenia bieżącej rekrutacji.Podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do udziału w rekrutacji.Przysługuje Pani/Panu żądania dostępu do swoich danych, ich zmiany, usunięcia lub przenoszenia, a także prawo do ograniczenia ich przetwarzania oraz do wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania. Przysługuje Pani /Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.