Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Product Manager/ Product Owner

TOKENEO TEO OUO firmie

  • Lekarska 1, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

TOKENEO TEO OU

Lekarska 1

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • PLANY – stwórz przemyślany plan działania konkretnego projektu, dopasuj zajęcia do odpowiednich działów i pracowników,

  • PROJEKTY – zarządzaj projektami od początku do końca, kontroluj, analizuj i raportuj postęp wynikający z pracy zespołu zachodzący w danym projekcie

  • ZARZĄDZANIE – poprowadź zespół, zarządzaj: zadaniami, ryzykiem, budżetem oraz czasem, ustal priorytety

  • POMYSŁY – proponuj, twórz i wdrażaj innowacyjne projekty czy rozwiązania mające na celu optymalizację działania firmy

  • DYSKUSJE – organizuj regularne spotkania wszystkich działów, pracowników oraz zarządu w celu dyskusji na temat najbliższych zaplanowanych działań i projektów

  • KOMUNIKACJA – usprawnij kontakt między działami oraz zarządem, współpracuj z członkami zespołu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w pracy w Start – up

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2+

To oferujemy

  • Pracę w technologicznej firmie z branży kryptowalut, która dynamicznie się rozwija

  • Potężną bazę wiedzy z zakresu działalności kryptowalutowej

  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia i metody rozliczenia

  • Korzyści takie jak: karta multisport czy opieka medyczna

  • Pracę w sympatycznej atmosferze bez korporacyjnego zadęcia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i doświadczenia

  • Wygodne, nowoczesne i dobrze skomunikowane biuro

  • Wszystkie, niezbędne narzędzia do pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

O nas

Tokeneo to my – start-up, który zmienia zasady gry!

Wieloletnie doświadczenie w analizie rynku kryptowalut pozwoliło nam stworzyć innowacyjny i jasny w obsłudze ekosystem kryptowalutowy, otwierający możliwość inwestowania w sposób, którym dotychczas mogli się pochwalić tylko najwięksi gracze rynku.

W naszym portfolio mamy kantor (Tokeneo Cash), giełdę kryptowalutową i walutową (Tokeneo Exchange), serwis informacyjny z najgorętszymi newsami ze świata kryptowalut (Tokeneo News). Naszym najnowszym produktem jest Tokeneo Pay, czyli bramka do obsługi płatności kryptowalutowych. Dzielimy się wiedzą, wskazówkami i narzędziami do zarządzania kryptowalutami. Stawiamy na najnowsze technologie i jesteśmy przekonani, że blockchain zmienia cały kierunek ich rozwoju.

CECHY NASZEGO PROJECT MANAGERA

  • Nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów

  • Kreatywne działanie, wychodzenie z własną inicjatywą, nastawienie na szukanie nowych rozwiązań

  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Doskonała organizacja pracy

  • Zdolność do szybkiego rozwiązywania problemów

  • Umiejętność zarządzania wieloma projektami w jednym czasie