Logo Pracuj.pl

Product Manager / Product Owner

EWL S.AO firmie

  • podlaskie
    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • objęcie jednego z kluczowych obszarów biznesowych swoją opieką i technologiczną ekspertyzą,
  • ścisła współpraca ze biznesowym sponsorem (business ownerem) i innymi stakeholderami,
  • tworzenie wizji i wartości produktu wpisującej się w całość platformy oraz angażowanie w ten proces klientów/użytkowników,
  • odpowiedzialność za product discovery w obszarze, decyzje czego nie budować, a co budować/kupić i integrować, lub co zastąpić ręcznym procesem
  • tworzenie i utrzymywanie zrozumiałego backlogu, priorytetyzacja problemów do rozwiązania,
  • prowadzenie zespołu produktowego, bycie jego liderem i inspirowanie go; udział w wydarzeniach (Sprint Planning, Sprint Review, Retrospektywa),
  • tworzenie i wdrażanie nowych produktów, odpowiedzialność za ich brand, P&L, analitykę
  • aktywne współtworzenie SDLC we współpracy z zespołami analityków, developmentu, QA, UX, Scrum Office
  • bezpośrednia współpraca z kluczowymi interesariuszami w organizacji oraz partnerami zewnętrznymi,
  • śledzenie trendów rynkowych w zakresie nowych technologii,
  • monitorowanie działalności konkurencji.

Wymagania pracodawcy

  • solidne doświadczenie w pracy w analogicznej roli,
  • udokumentowane stworzenie przynajmniej dwóch produktów,
  • doświadczenie w zarządzaniu całym cyklem życia produktu,
  • doświadczenie w organizacji pracującej zwinnie i wykorzystującej SCRUM,
  • umiejętności w zakresie efektywnego prowadzenia zespołu wytwórczego, zarządzania produktem i budżetem,
  • umiejętność inspirowania i motywowania zespołu do twórczej pracy nad rozwojem i udoskonalaniem produktu,
  • chęć proponowania niestandardowych rozwiązań i umiejętność przekładania ich na przemyślane decyzje biznesowe,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2/C1.

Mile widziane

  • znajomość systemu Azure DevOps,
  • znajomość praktyk ciągłej integracji i ciągłego dostarczania CI/CD oraz YAML,
  • doświadczenie w zarządzaniu innymi PO.

Pracodawca oferuje

  • bardzo samodzielne i niezależne stanowisko: będziesz miał/a przestrzeń, żeby eksperymentować, kwestionować status quo i realizować swoje pomysły,
  • atrakcyjne warunki finansowe (miesięczna pensja + kwartalna premia zależna od wyników),
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub b2b,
  • budżet szkoleniowy umożliwiający stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwój kompetencji,
  • możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej,
  • prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport i platformę z benefitami,
  • wpływ na kształt organizacji i przyszłości branży migracji transgranicznych!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • budżet szkoleniowy

W 2022 r. ponad 170 milionów ludzi na całym świecie wyjedzie w poszukiwaniu pracy za granicą. Zatrudnienie transgraniczne jest nadal skomplikowane. Chcemy uprościć proces i móc pomóc jeszcze większej liczbie obcokrajowców. Aby to osiągnąć, budujemy platformę cyfrową, która w przejrzysty sposób połączy pracowników i pracodawców z różnych krajów. Do tego potrzebujemy Ciebie i Twoich umiejętności! Razem zmienimy sposób, w jaki odbywa się globalna migracja zarobkowa. Oferujemy długoterminowe partnerstwo i możliwość rozwoju w zwinnym środowisku.

Jesteśmy EWL. W 2021 roku pomogliśmy ponad 20 tysiącom z tych obcokrajowców znaleźć pracę i mieszkanie, zalegalizować pobyt i zaaklimatyzować się w UE. To czynni nas europejskim liderem z szybko bijącym sercem w Polsce.

Product Manager / Product Owner, podlaskie