Logo Pracuj.pl

Product Manager / Product Owner

HumaineO firmie

Humaine

Grzybowska 62

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • Rust

  • Go

O projekcie

Nasz system – nowoczesna platforma wymiany cyfrowych aktywów – jest tworzony w architekturze mikro-serwisów i wykorzystuje najnowsze technologie.

Usługi serwerowe są pisane z wykorzystaniem języków Python (asyncio), Rust oraz Go. Aplikacje klienckie wytworzone zostały przy użyciu AngularJS i ReactJS, w najnowszych odsłonach. Całość systemu została uruchomiona na klastrze Kubernetes i wykorzystuje kolejki do wymiany danych między usługami.

Jako członek zespołu będziesz miał możliwość pracy w najbardziej innowacyjnym obecnie sektorze IT przeżywającym rozkwit porównywalny jedynie do początków Internetu. Jeśli lubisz wyzwania i pracę na przedpolu innowacji, dołącz do Nas!

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie, udoskonalanie i zarządzanie wizją produktu i planowanie jego rozwoju;
  • Definiowanie celów, założeń, Product Roadmap oraz zakresu MVP;
  • Dbanie o zgodność wizji produktu z celami organizacji;
  • Tworzenie, planowanie i zarządzenie Product Backlog, łącznie z tworzeniem User Stories, kryteriów akceptacji i innych dokumentów projektowych;
  • Ustalanie priorytetów dla zadań uwzględniając czas, wartość biznesową i inne zależności projektowe;
  • Zarządzanie cyklem wydań kolejnych wersji produktu;
  • Przekładanie potrzeb biznesu na wymagania funkcjonalne produktu;
  • Komunikowanie wymagań funkcjonalnych i kierunku rozwoju produktu zespołom developerskim;
  • Monitorowanie prac nad rozwojem produktu, identyfikowanie miejsc wymagających szczególnej uwagi, usprawnień lub zmian;
  • Monitorowanie trendów na rynku kryptowalut oraz w technologiach blockchain celem wypracowania przewag konkurencyjnych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Product Owner / Manager lub Analityk Biznesowy w IT (min. 3 lata);
  • Znajomość i praktyczne doświadczenie na rynku kryptowalut (giełdy kryptowalut / DeFi) lub doświadczenie w tradycyjnych finansach (forex, broker);
  • Doświadczenie w tworzeniu Epics/User Stories;
  • Umiejętność tworzenia, planowania i zarządzenia Product Backlog;
  • Doświadczenie w prowadzeniu sesji backlog groomingowych itp.
  • Bardzo dobra znajomość metodyki Scrum;
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne i umiejętność współpracy z interesariuszami projektu;
  • Umiejętność motywowania i pogłębiania zaangażowania współpracowników do pracy nad rozwojem danego produktu;
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Nieograniczoną ścieżkę rozwoju kariery w ramach organizacji;
  • Wydajny sprzęt do pracy (do wyboru laptop z systemem: iOS, Linux albo Windows) z dwoma monitorami i wszystkimi niezbędnymi dodatkami;
  • Brak nudy i nieformalny klimat;
  • Elastyczne godziny oraz możliwość pracy zdalnej;
  • Kontrakt B2B;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników pracy;
  • Możliwość uczestniczenia w ESOP (opcje na akcje pracownicze).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata

Humaine to agencja rekrutacyjna, wyspecjalizowana w pozyskiwaniu kandydatów dla firm z branż e-commerce, IT i marketingu. Wspieramy organizacje w odnajdywaniu wyjątkowych talentów, bo wierzymy, że za każdą historią sukcesu stoi właśnie człowiek.

O Kliencie

BitCapital AG jest spółką szwajcarskiego sektora finansowego, spełniającego surowe wymagania zarówno organizacyjne jak i regulacyjne.

Jako pionierzy z branży FinTech mamy ambicje zmieniać gospodarkę i kierować ją w stronę innowacyjnych technologii DLT wraz z ich unikalnymi funkcjonalnościami, budując pomost pomiędzy tradycyjnym oraz zdecentralizowanym rynkiem finansowym.

Naszym nadrzędnym celem jest bezpieczeństwo naszych użytkowników i ich środków oraz zapewnienie wysokiej jakości oferowanych rozwiązań.

Product Manager / Product Owner, Grzybowska 62, Wola, Warszawa