Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Product Manager – Product Sales Engineer

TECHNOLUTIONS MIŁOSZ CZAJKOWSKIO firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie długoterminowych relacji z obecnymi i nowo pozyskanymi klientami – zdalnie oraz w trakcie spotkań handlowych,

  • Budowanie bazy potencjalnych klientów,

  • Dobór urządzeń (przy wsparciu zespołu i producentów) dostosowanych do potrzeb klienta

  • Sprzedaż systemów i obsługa posprzedażowa

  • Rozwój grupy produktowej,

  • Uczestnictwo w organizacji eventów branżowych; konferencji, warsztatów i sympozjów

  • Poznanie i promowanie pozostałej części oferty produktowej firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (min. Mgr, mgr inż. ): inżynieria materiałowa, nanotechnologia, mechatronika, mechanika i budowa maszyn lub pokrewne.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w handlu.

  • Język angielski na poziomie minimum B2 w mowie i piśmie

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz zarządzania czasem

  • Gotowość na wyjazdy służbowe krajowe (częste) oraz zagraniczne (sporadyczne),

  • Gotowość na elastyczny czas pracy

To oferujemy

  • Umowa o pracę - pełen etat,

  • Wynagrodzenie proporcjonalne do osiąganych wyników sprzedażowych (baza + prowizja),

  • Narzędzia w postaci: samochód służbowy, laptop, telefon

  • Pracę w zespole niekonwencjonalnych ludzi z pasją.

TECHNOLUTIONS MIŁOSZ CZAJKOWSKI

Technolutions jest dostawcą aparatury badawczej i technologicznej na rynku polskim. Wyposażamy laboratoria uczelniane, centra badawczo-rozwojowe najnowocześniejszych polskich firm i start-upów oraz przedsiębiorstwa produkcyjne.

Szukamy kandydata na stanowisko Product Managera, który będzie zajmować się prezentacją i sprzedażą rozwiązań z oferty naszej firmy.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli jesteś osobą z dużym zapałem i motywacją do samodzielnej, codziennej pracy, interesujesz się nowinkami technologicznymi, lubisz wiedzieć co dzieje się w „świecie nauki”, wyzwania stanowią dla Ciebie czynnik motywujący i lubisz pracę z ludźmi zaaplikuj do Nas.