Oferta pracy

Product Manager – Product Sales Engineer

TECHNOLUTIONS MIŁOSZ CZAJKOWSKIO firmie

  • podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

Technolutions jest dostawcą aparatury badawczej i technologicznej na rynku polskim. Wyposażamy laboratoria uczelniane, centra badawczo-rozwojowe najnowocześniejszych polskich firm i start-upów oraz przedsiębiorstwa produkcyjne.

Szukamy kandydata na stanowisko Product Managera, który będzie zajmować się prezentacją i sprzedażą rozwiązań z oferty naszej firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (min. Inżynierskie): inżynieria materiałowa, mechatronika, nanotechnologia, fizyka (specjalność optyka/fotonika), chemia lub pokrewne
  • Lub wykształcenie wyższe w kierunkach biologia, inżynieria biomedyczna, biomedycyna, biotechnologia, biomateriały
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w handlu.
  • Język angielski na poziomie minimum B2 w mowie i piśmie
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz zarządzania czasem
  • Gotowość na wyjazdy służbowe krajowe (częste) oraz zagraniczne (sporadyczne),
  • Gotowość na elastyczny czas pracy

Zadania na stanowisku:

  • Budowanie długoterminowych relacji z obecnymi i nowo pozyskanymi klientami – zdalnie oraz w trakcie spotkań handlowych,
  • Budowanie bazy potencjalnych klientów,
  • Dobór urządzeń (przy wsparciu zespołu i producentów) dostosowanych do potrzeb klienta
  • Sprzedaż systemów i obsługa posprzedażowa
  • Rozwój grupy produktowej,
  • Uczestnictwo w organizacji eventów branżowych; konferencji, warsztatów i sympozjów
  • Poznanie i promowanie pozostałej części oferty produktowej firmy

Oferujemy:

  • Umowa o pracę - pełen etat,
  • Wynagrodzenie proporcjonalne do osiąganych wyników sprzedażowych (baza + prowizja),
  • Narzędzia w postaci:
    • samochód służbowy
    • laptop
    • telefon
  • Pracę niezależną od miejsca zamieszkania

Jeśli jesteś osobą z dużym zapałem do samodzielnej pracy, interesujesz się technologiami zarówno komercyjnymi jak i bardziej niszowymi, potrafisz porozumieć się w języku angielskim, wyzwania stanowią dla Ciebie czynnik bardziej motywujący niż stresujący a pracując w zespole czujesz się „jak ryba w wodzie” - to właśnie Ciebie szukamy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy