Ta oferta pracy jest nieaktualna od 59 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Product Manager / Programista systemów wbudowanych (m/k)

  • Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 26.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie dla naszego Klienta - wiodącego producenta przemysłowych przyrządów do pomiaru ciśnienia oraz temperatury w Polsce - poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Włocławek
    PROG/WLO/0618

    Obowiązki:

    • projektowanie, implementacja i testowanie aplikacji w języku C/C++
    • tworzenie rozwiązań spełniających wymagania techniczne i biznesowe,
    • tworzenie, testowanie i implementacja oprogramowania systemów wbudowanych dla nowych produktów,
    • przygotowywanie algorytmów cyfrowego przetwarzania sygnałów pomiarowych,
    • prowadzenie dokumentacji oprogramowania,
    • współpraca z działami zajmującymi się przygotowywaniem produkcji i produkcją zagranicą,
    • opiekowanie się, utrzymywanie i optymalizowanie środowiska programistycznego.

    Wymagania:

    • biegła praktyczna znajomość języka C/C++,
    • wykształcenie wyższe techniczne (informatyka, telekomunikacja, automatyka, lub pokrewne),
    • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
    • znajomość architektury ARM, magistrali SPI, I2C.

    Oferujemy:

    •  pracę w prężnym i ambitnym zespole,
    • atrakcyjne wynagrodzenie + bonus roczny,
    • dostęp do najnowszych technologii,
    • możliwość uczestniczenia w perspektywicznym i stabilnym projekcie oraz zagranicznych szkoleniach,
    • pakiet opieki medycznej.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

    opis