Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Product Manager

MPPK sp. z o. o. sp. k.O firmie

MPPK sp. z o. o. sp. k.

Główna 60

Psary (pow. trzebnicki)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planów sprzedaży, marż w przydzielonych kategoriach produktowych,

  • zarządzanie cyklem życia produktów,

  • realizacja strategii zakupowej, cenowej i promocyjnej w zakresie przydzielonych kategorii produktowych,

  • współpraca oraz utrzymywanie długofalowych relacji z partnerami biznesowymi,

  • negocjacje warunków handlowych,

  • dbałość o zatowarowanie i dostępność towaru.

  • analiza rynku i działań konkurencji.

Nasze wymagania

  • posiadasz minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży i pracowałeś/aś na podobnym stanowisku,

  • wiesz jak sprawnie budować relacje i potrafisz rozmawiać językiem korzyści,

  • posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne,

  • myślisz analitycznie i jesteś otwarty/a na nowe wyzwania,

  • posługujesz się językiem angielskim w stopniu płynnym.

Mile widziane

  • doświadczenie w branży zoologicznej lub FCMG,

To oferujemy

  • jesteśmy firmą przyjazną zwierzętom - możesz przychodzić do biura ze swoim zwierzakiem,

  • zatrudnienie w rozwijającej się firmie o uznanej pozycji na rynku zoologicznym,

  • na tym stanowisku będziesz mógł/mogła wdrażać własne pomysły - jesteśmy otwarci na nowe możliwości,

  • do wyboru formę zatrudnienia - umowa o pracę lub B2B,

  • wynagrodzenie adekwatne do Twoich wyników (podstawa + premia),

  • możliwość intensywnego rozwoju zawodowego w nowocześnie zarządzanej firmie,

  • niezbędne narzędzia pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się dystrybucją wysokiej jakości karm i przysmaków, które pokochały tysiące psów i kotów w całej Polsce. W naszej ofercie znajdują się marki takie jak: Alpha Spirit, Wiejska Zagroda, Primal Spirit, Bamboo Groom i Alcott.

Przewiń do profilu firmy