Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Product Manager

  • Radzymin, mazowieckie
  • Kierownik
  • 13.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EMPIRE Pharma Sp. z o.o.

    EMPIRE Pharma Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma posiadająca w swoim portfolio dermokosmetyki oraz kosmetyki przeznaczone dla rynku profesjonalnego. Naszymi klientami są apteki, gabinety kosmetyczne, ośrodki SPA, gabinety medycyny estetycznej. Jesteśmy producentem kosmetyków z własnym zapleczem dystrybucyjnym. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatki / kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Radzymin
    Opis stanowiska:
    • realizacja projektów marketingowych, ich planowanie i koordynacja
    • realizacja projektów wspierających sprzedaż
    • stałe monitorowanie potrzeb klientów, uwarunkowań prawnych, działań konkurencji
    • opracowanie materiałów szkoleniowych i promocyjnych nt. produktów;
    • przygotowanie i przeprowadzanie prezentacji i szkoleń produktowych dla pracowników, jak i dla klientów firmy
    • bieżąca aktualizacja serwisu internetowego
    • prowadzenie analiz efektywności prowadzonych działań promocyjnych
    • optymalne dobieranie narzędzi promocyjnych w ramach akcji marketingowych
    • ścisła współpraca z działem Sprzedaży w zakresie prowadzenia akcji marketingowych
    • merytoryczna obsługa klientów.
    • udział w tworzeniu strategii rozwoju portfolio produktowego
    Wymagania:
    • minimum 3-letnie, praktyczne doświadczenie
    • udokumentowane sukcesy
    • wykształcenie wyższe
    • praktyczna znajomość zróżnicowanych narzędzi marketingowych oraz pakietu MS Office
    • mile widziane doświadczenie w dziale sprzedażowym
    • dobra organizacja pracy, umiejętność działania pod presją czasu, samodzielność w działaniu
    • wysoki poziom poczucia estetyki, kreatywność, silna orientacja na realizację celów
    • prawo jazdy kat. b – gotowość do podróży służbowych
    • kreatywność, inicjatywa, dynamizm w działaniu
    • umiejętność pracy w zespole
    Oferujemy:
    • pracę pełną pasjonujących wyzwań, w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • inspirującą atmosferę pracy w dynamicznym zespole
    • niezbędne narzędzia pracy
    • samochód służbowy
    • prywatne ubezpieczenie zdrowotne

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez EMPIRE Pharma sp. z o.o. z siedzibą w Radzyminie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest EMPIRE Pharma sp. z o.o. z siedzibą w Radzyminie przy al. Jana Pawła II 54 C. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.