Oferta pracy

Product Manager - Rozwiązania Sieciowe (K/M)

AB S.A.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie powierzoną kategorią produktów sieciowych,

  • współpraca z segmentem retail,

  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z dostawcami,

  • tworzenie oferty produktowej i współtworzenie polityki cenowej,

  • współpraca z Działem Handlowym,

  • inicjowanie wewnętrznych i zewnętrznych akcji promocyjnych,

  • monitorowanie i analizowanie rynku i bezpośredniej konkurencji.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość rynku produktów sieciowych w Polsce,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku: BDM, Product Managera lub Sales Managera zaawansowanych rozwiązań sieciowych,

  • znajomość zasad współpracy z segmentem retail,

  • swobodna komunikacja w języku angielskim,

  • zaangażowanie, kreatywność i konsekwencja w dążeniu do celu,

  • wysokie zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole,

  • efektywna organizacja własnego czas pracy.

To oferujemy

  • samodzielne stanowisko pracy i swobodę działania,

  • możliwość realizacji swoich pomysłów i wdrażania nowych rozwiązań,

  • możliwość nawiązania stabilnej i długotrwałej współpracy,

  • szeroki pakiet benefitów (m.in.: wspieranie sportowych pasji, dofinansowanie nauki języków, program zakupów pracowniczych),

  • przyjazną atmosferę pracy - ponad 20% osób czuje się tutaj tak dobrze, że jest z nami dłużej niż 10 lat :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • wyprawka dla dziecka

AB S.A.

Grupa AB plasuje się w czołówce największych dystrybutorów w Europie. Obok ugruntowanej już pozycji na rynku sprzętu IT, Grupa AB z sukcesem prowadzi dystrybucję elektroniki użytkowej i produktów związanych z telefonią komórkową, rozwiązaniami cloud computing, AGD, zabawek oraz usług. Grupa AB to największa sieć dystrybucji w regionie CEE – firma posiada 16 500 partnerów handlowych, a w stałej ofercie spółki znajduje się 96 000 produktów 800 światowych marek.

Już od 30 lat AB S.A. jest docenianym partnerem w biznesie, którego wyróżnia wysoka jakość współpracy z klientami, stabilna pozycja finansowa i wysoki poziom zarządzania przedsiębiorstwem. Silna pozycja na rynku jest stale potwierdzana licznymi certyfikatami i nagrodami. (www.ab.pl).

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podaniem nazwy „Product Manager - rozwiązania sieciowe (K/M)” w tytule maila za pośrednictwem przycisku Aplikuj.