Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Product manager - Specjalista ds. Importu

KGK TRADE sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA O firmie

  • Ujastek 5b
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

KGK TRADE sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Ujastek 5b

Kraków

KGK TRADE sp. z o.o. sp.k.

Jako firma KGK TRADE odnosimy coraz większe sukcesy na rynku polskim oraz wielu rynkach zagranicznych, co przekłada się na zatrudnienie coraz większej ilości specjalistów. Jako Xblitz jesteśmy liderem w kategorii wideorejestratorów i alkomatów. Wiemy, że wybierając nasze produkty, wybierasz nie tylko najlepszą jakość, ale również najnowsze, zaawansowane technologie. Jako firma Dziś, kamery samochodowe marki Xblitz należą do najczęściej kupowanych i najpopularniejszych wideorejestratorów w Polsce, ciesząc się samymi pozytywnymi opiniami kierowców. Z sukcesem jako firma KGK Trade pod koniec 2020 roku, w odpowiedzi na rosnące potrzeby polskich konsumentów elektroniki użytkowej, wprowadziliśmy dwie nowe marki na polski rynek. Był to dla nas przełomowy rok, ponieważ debiutujące Neno i Evorei, spotkały się z ogromną sympatią i zainteresowaniem naszych klientów, odnosząc spektakularny sukces sprzedażowy już w pierwszych dniach po premierze.

W związku z dynamicznym rozwojem marek Xblitz, Neno, Evorei oraz powiększeniem zespołu naszych specjalistów poszukujemy osoby na stanowisko: PRODUCT MANAGER/ SPECJALISTA DS. IMPORTU

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Analiza rynku i wyszukiwanie atrakcyjnych ofert producentów i dostawców.
  • Prowadzenie rozmów i korespondencji z kontrahentami w języku angielskim.
  • Odpowiedzialność za realizację procesu zakupowego i terminowość dostaw.
  • Udział w projektach związanych z wprowadzaniem nowych produktów na rynek oraz rozwojem marek firmy Kgk Trade.
  • Koordynacja z działem sprzedaży stanów magazynowych.
  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z dostawcami.

WYMAGANIA:

  • Mile wymagane roczne doświadczenie w dziale importu z krajów azjatyckich
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Dobrą znajomość pakietu Office

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę na pełny etat lub B2B
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Rozwój osobisty i zawodowy
  • Pakiety opieki medycznej PZU
  • Karta sportowa

Ogłoszenie archiwalne