Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Product Manager - Specjalista ds. produktu

Abisal

  • Pyskowicka 14, Zabrze
    Zabrze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Abisal

Pyskowicka 14

Zabrze

Twój zakres obowiązków

  • Sprawowanie opieki nad wybranymi kategoriami produktów będących w portfolio marek należących do firmy Abisal sp. z o.o.

  • Opracowywanie materiałów związanych z wdrożeniem nowych produktów na rynek , w tym m.in.: przygotowywanie opisów produktów, kart produktowych, opakowań i instrukcji

  • Udział w przygotowywaniu materiałów informacyjno-reklamowych, katalogów, artykułów technicznych, opisów produktów i artykułów na stronę internetową

  • Zarządzanie procesem kontroli jakości produktów i zgodności produktu ze specyfikacją, w tym kontrola dokumentacji produktowej i opakowań

  • Współudział w przygotowywaniu i realizacji strategii marketingowo-sprzedażowej produktów na rynku polskim i na rynkach zagranicznych

  • Analiza rynku, śledzenie trendów i nowości produktowych

  • Uczestnictwo w targach branżowych krajowych i zagranicznych

  • Szkolenie współpracowników oraz kontrahentów w zakresie wiedzy dotyczącej oferowanych przez firmę produktów

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie z branży sportowej lub pokrewnej

  • Mile widziana znajomość branży fitness, siłownia, skating, turystyka, trekking

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki Zarządzanie i Marketing , AWF, kierunki techniczne)

  • Lekkie pióro

  • Wysokie umiejętności analityczne oraz prezentacyjne

  • Dobra znajomość obsługi programu MS Office

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

  • Prawo jazdy kat. B

  • Zainteresowanie sportem, zdrowiem i aktywnością fizyczną będzie dodatkowym atutem

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • pikniki rodzinne

  • możliwość rozwoju zawodowego

Abisal

Jesteśmy producentem sprzętu sportowego sprzedawanego pod własnymi markami w Polsce i kilkunastu krajach Europy. Silnie rozwijamy portfolio naszych marek w związku z czym potrzebujemy wsparcia w komunikacji w przestrzeni cyfrowej.

Przewiń do profilu firmy