Oferta pracy

Product Manager – Specjalista ds. rozwiązań reklamowych

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne śledzenie i rozumienie istniejących i nadchodzących standardów i ram reklamowych

  • Zbieranie informacji zwrotnych od rynku, potencjalnych i obecnych klientów

  • Bycie ekspertem od szczegółów technicznych produktu, dlaczego wyróżnia się na rynku i może uprościć przekaz interesariuszom

  • Dobra współpraca z właścicielami produktów, inżynierami, interesariuszami i innymi zespołami, aby zarządzać produktami

  • Zarządzanie onboardingiem partnerów – wspieranie partnerów poprzez integrację produktów

  • Budowanie długoterminowych relacji jako ekspert ds. rozwiązań

  • Codzienna praca z kluczowymi interesariuszami w celu zapewnienia wskazówek i wiedzy o produktach

  • Wdrażanie rozwiązań dla klientów dzięki głębokiej wiedzy biznesowej i wskazówkom dotyczącym najlepszych praktyk

  • Zapewnianie proaktywnej komunikacji i zarządzanie krytycznymi problemami

  • Dopasowywanie technicznej roadmapy klienta do roadmapy produktu

  • Wspieranie swoich klientów, dzielenie się wewnętrznie ich kluczowymi wymaganiami biznesowymi z właścicielem produktu i zespołami inżynierskimi

  • Zapewnienie szkoleń na temat nowych funkcji i przyspieszanie wdrażania dzięki pełnemu zrozumieniu ich użycia

  • Zarządzanie potrzebami na nowe funkcje klientów i zapewnianie klientom stałej informacji o postępach prac

  • Monitorowanie procesu adaptacji klientów dla nowych produktów i funkcji, aby upewnić się, że klienci wykorzystują w pełni potencjał nowych elementów

Nasze wymagania

  • Znajomość technologii reklamowej (adserwery, platformy SSP / DSP / DMP, zarządzanie tagami itp.)

  • Pomoc w ustaleniu rozwiązań i strategii produktów, które zapewnią realizację kluczowych wyników biznesowych oraz realizacji tej strategii poprzez współpracę z działem IT i Właścicielem Produktu

  • Wiedza na temat zmian w środowisku reklamowym na zewnątrz jak i wewnątrz, aby nasze rozwiązania reklamowe i strategia pozostały konkurencyjne na rynku

  • Postawa ucznia – ciekawość i refleksja, ciągłe poszukiwanie optymalizacji

  • Potwierdzona praktyczna wiedza z zakresu zarządzania projektami/produktami, analizy danych i marketingu produktów (szczególnie doświadczenie w zarządzaniu produktami SaaS będzie mocnym atutem)

  • Doświadczenie w wykonywaniu testów A/B

  • Proaktywność, niezależność i chęć realizacji własnych pomysłów

  • Umiejętność komunikacji łączącej perspektywy biznesowe, technologiczne i danych

  • Doskonała umiejętność prezentacji skomplikowanych zagadnień w przystępny sposób oraz płynna znajomość języka angielskiego i polskiego

Mile widziane

  • Umiejętność przeprowadzania wywiadów w formie wideo

To oferujemy

  • Do końca marca praca zdalna, później w modelu hybrydowym

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • ubezpieczenie na życie

    • możliwość pracy zdalnej

    • elastyczny czas pracy

    • spotkania integracyjne

    • nowoczesne biuro

    Ringier Axel Springer Polska jest wiodącą firmą mediową w Polsce oraz częścią międzynarodowej grupy Ringier Axel Springer Media AG, działającej w Europie Środkowo-Wschodniej i wydającej łącznie ponad 100 tytułów prasowych i 70 serwisów internetowych. Portfolio mediów Ringier Axel Springer Polska obejmuje ponad 20 uznanych marek drukowanych i cyfrowych takich jak: Onet - największy portal informacyjny w Polsce, Fakt, Newsweek, Forbes, Business Insider, ofeminin, Noizz, portale Sympatia, Skąpiec, Opineo i Jakdojadę.

    Przewiń do profilu firmy

    Ad Solution Manager w Ringier Axel Springer Polska jest kluczową rolą, która pomaga rozwijać nowe produkty reklamowe, oparte na istniejących rozwiązaniach reklamowych i technologii. Jako Solution Manager zdobędziesz dogłębną wiedzę na temat platform reklamowych, pomożesz zdefiniować strategię rozwoju produktu, zarządzać oczekiwaniami klientów. Będziesz tworzyć roadmapę rozwiąza oraz dbać o optymalizowanie produktów. Będziesz ściśle współpracować z Produck Ownerami Platform, Zespołami Inżynierskimi oraz interesariuszami zarówno wewnętrznymi jak i zewnętrznymi. Wszystko to aby zapewnić dostarczanie funkcjonalności technicznych i biznesowych, które spełniają potrzeby organizacji i rynku.