Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Product manager - Specjalista ds. Zakupów

PLATINET S.A.

  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Tadeusza Śliwiaka 48

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • obsługa procesu zamówień

  • analiza dostępności i koordynacja terminów dostaw

  • bieżący kontakt z dostawcami krajowymi i zagranicznymi

  • współpraca z dostawcami i ustalanie warunków współpracy

  • utrzymywanie stanów magazynowych na określonym poziomie

  • zarządzanie produktami z kategorii elektroniki użytkowej

  • koordynowanie procesu płatności

  • obsługa procesu zamówienia oraz importu towarów z Chin

Nasze wymagania

  • doświadczenie w imporcie z rynkiem chińskim (azjatyckim)

  • znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

  • znajomość produktów z kategorii elektroniki użytkowej

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (praca na procesach importowych)

  • umiejętności pracy w zespole

  • zdolności analitycznego myślenia

  • wykształcenie wyższe - preferowany handel międzynarodowy

  • bardzo dobra organizacja własnej pracy

  • znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

  • samodzielności, inicjatywy i kreatywności w działaniu

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wynagrodzenie w systemie premiowym (podstawa + premia)

  • niezbędne narzędzia pracy – laptop, telefon

  • szkolenia

  • otwarte i wspierające środowisko pracy

O nas

Platinet to międzynarodowa i dynamicznie rozwijającą się firma z branży elektroniki użytkowej, nośników danych, technologii bezprzewodowych, urządzeń mobilnych i akcesoriów komputerowych. Jesteśmy znani jako wiarygodny producent i dystrybutor wysokiej jakości elektroniki o pozycji lidera wśród największych polskich eksporterów. Przez ostatnią dekadę wypracowaliśmy najwydajniejsze standardy biznesowe, które pozwalają nam działać na całym świecie i zarządzać ponad 3 000 portfolio produktów z siedzib w Europie, USA i Chinach. Silna pozycja budowana przez lata zapewnia stabilność zarówno nam, jak i naszym klientom, którzy mogą liczyć na nasze pełne wsparcie logistyczne i biznesowe, zaplecze marketingowe oraz serwis.