Oferta pracy

Product Manager sprzedaży online (rynek apteczny)

NETTLE S.A.

  • Hubska 44, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

NETTLE S.A.

Hubska 44

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój platformy online -sprzedaż i komunikacja z aptekami,

  • Zarządzanie programem lojalnościowym dla użytkowników platformy,

  • Przygotowanie rekomendacji produktów oraz planów promocyjnych dla wybranych marek,

  • Ustalanie kryteriów polityki cenowej na platformie,

  • Monitorowanie rynku produktów farmaceutycznych i kosmetyków,

  • Przygotowanie i realizacja planów sprzedażowych,

  • Przygotowanie analiz rynku i raportów.

Nasze wymagania

  • Wiedza z zakresu marketingu z uwzględnieniem obszaru online,

  • Doświadczenie w pracy w branży farmaceutycznej lub kosmetycznej,

  • Umiejętność kreatywnego myślenia,

  • Zdolność analitycznego myślenia, długofalowego planowania oraz wyznaczania priorytetów,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Swobodne poruszanie się w MS Office.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę, umowę o współpracę (B2B),

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Kartę Multisport oraz opiekę medyczną Medicover,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • Pracę w młodym zespole w nowoczesnej firmie,

  • Wyjazdy i spotkania integracyjne,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i realizowania ciekawych projektów.

  • Możliwość pracy hybrydowej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

NETTLE S.A.

Jako dystrybutor farmaceutyczny od 16 lat codziennie skutecznie zaopatrujemy apteki oraz placówki opieki medycznej w leki ratujące życie i poprawiające samopoczucie milionów ludzi. Dzięki wartościom, które stawiają na pierwszym planie zdrowie Pacjenta i chęć zapewnienia mu lepszego komfortu życia, nieustannie się rozwijamy i poszerzamy zakres usług, które wykraczają poza samą dystrybucję.

Aktywnie komunikujemy się z naszymi Partnerami, aby dokładnie zrozumieć ich potrzeby i zapewnić unikalne rozwiązania, dzięki którym osiągną sukces. Wspieramy ich w działaniach promocyjnych, marketingowych, a także w kwestiach finansowo-rozliczeniowych. Aktualnie prężnie działają nasze biura we Wrocławiu, Sieradzu, Warszawie i Lizbonie obsługujące Klientów na rynku polskim i zagranicznym.

Przewiń do profilu firmy