Kierownik działu technicznego

  • Stargard, Szczecin, zachodniopomorskie
  • Kierownik
  • 16.10.2018
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 15.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nasza firma jest jednym z wiodących dostawców pasywnych komponentów sieci światłowodowych. Uczestniczymy w procesie tworzenia technologii i rozwoju sieci informatycznej w całej Polsce. Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności i pragniesz się nimi podzielić, to jesteś właściwą osobą, którą chcemy zaprosić do naszego dynamicznego zespołu.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: okolice Stargardu, okolice Szczecina
    Województwo: Zachodniopomorskie

    Zadania:

    • Czynny udział w procesie tworzenia nowych produktów
    • Zarządzanie grupą podległych inżynierów produktów
    • Wprowadzanie nowych produktów na rynek
    • Współpraca z inżynierami sprzedaży w zakresie potrzeb klientów oraz informacji zwrotnej o produktach
      Współpraca z działem marketingu - uczestniczenie w tworzeniu planów marketingowych dla danej linii produktowej
    • Badanie potrzeb klientów, aktywny kontakt z klientami
    • Analiza oferty produktowej konkurencji
    • Koordynowanie, nadzór nad terminowością prac zespołu NPD
    • Analiza kosztowa wprowadzanych produktów (analiza ofert dostawców, cen komponentów wpływające na finalną wartość tworzonego produktu)
    • Zarządzanie i monitorowanie opłacalności sprzedaży poszczególnych produktów
    • Zarządzanie polityką cenową nowych oraz istniejących produktów
    • Przygotowanie raportów i analiz sprzedaży wprowadzanych produktów

    Oczekiwania:

    • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze zarządzania produktami w branży technicznej
    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, wnikliwość, umiejętność rozwiązywania problemów i wyciągania wniosków
    • Bardzo dobra organizacja pracy, dojrzałość biznesowa
    • Zorientowanie na cel, pro-aktywność w działaniu, chęć inicjowania nowych wyzwań
    • Znajomość j. angielskiego na poziomie B2
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Interesującą pracę w firmie promującej innowacje i nowe technologie
    • Umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Dynamiczny zespół, składający się z doświadczonych ekspertów
    • Kompleksowy proces wdrożenia do firmy
    • Możliwość rozwoju zawodowego, poszerzania wiedzy i kwalifikacji
    • Ubezpieczenie grupowe

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

    Dlaczego Cellco?

    • Lider w polskiej branży nowych technologii
    • Polski niezależny producent pasywnych komponentów sieci światłowodowych
    • Nieustanny rozwój i dążenie do poprawy jakości
    • Indywidualne podejście do każdego klienta
    • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego
    • Kursy i szkolenia dla naszych pracowników
    • Przyjazna atmosfera i zgrany zespół
    • Cellco Active Team – integracyjne eventy sportowe