Oferta pracy

Product Manager – Startup House

Bergman Engineering Sp. z o.o.O firmie

  • [Ruska][51]
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)

Bergman Engineering Sp. z o.o.

[Ruska][51]

Wrocław

Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na  terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

W związku z dynamicznym rozwojem  Uniwersyteckiego Inkubatora Przedsiębiorczości -  inQUBE poszukujemy:

Product Manager - Startup House

Numer ref.: PMSH/PS/11/WR

Zadania:

  • Budowanie wizerunku inQUBE (Uniwersyteckiego Inkubatora Przedsiębiorczości) w ekosystemie startupów i funduszy inwestycyjnych.
  • Budowanie oraz podtrzymywanie bezpośrednich relacji z przedstawicielami startupów
  • Przygotowywanie wysokiej jakości merytorycznego contentu do zewnętrznych i wewnętrznych kanałów inQUBE
  • Wsparcie Event Managera w organizacji wydarzeń stacjonarnych oraz online
  • Wsparcie zespołu Inkubatora w budowaniu Programu Akceleracyjnego dla Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość polskiego ekosystemu startupowego
  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe uzyskane w działach marketingu, PR w Inkubatorach Przedsiębiorczości, Fundacjach Przedsiębiorczości bądź w Funduszach Inwestycyjnych
  • Zaangażowanie oraz kreatywność
  • Entuzjastyczne podejście do wykonywanych zadań

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
  • Pracę w zespole o różnorodnych kompetencjach na Uniwersytecie Ekonomicznym
  • Pełne finansowanie, bądź dofinansowanie do studiów realizowanych w ramach oferty Uniwersytetu Ekonomicznego
  • Dodatkowe premie (kwartalne, roczne, nagroda Rektora)
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i realny wpływ na rozwój Inkubatora
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wysyłając dokumenty aplikacyjne w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie wyraża Pan / Pani zgodę na przetwarzanie Pana / Pani danych osobowych zawartych CV lub innych przekazanych nam danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chciałby Pan / Pani otrzymywać od Bergman Engineering Sp. z o.o. w przyszłości inne oferty pracy, prosimy o umieszczenie w CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bergman Engineering Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Petrażyckiego 57 (KRS: 394281) moich danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji”.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy