Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Product Manager

DRAMERSO firmie

DRAMERS

Olszynowa 38

Swarzędz

Jesteśmy firmą, dostarczającą wysokiej jakości chemię gospodarczą i kosmetyki oparte na nowoczesnych, skutecznych i bezpiecznych formułach spełniających potrzeby konsumentów. Nasza starannie dobrana kadra pracownicza, dzięki swoim doświadczeniom i pasjom, skutecznie realizuje zlecone projekty oraz zaspokaja potrzeby i oczekiwania klientów.

DRAMERS S.A. ul. Olszynowa 38, Rabowice koło Swarzędza
POSZUKUJE pracowników na stanowisko

Krótko i długoterminowy profitowy wzrost sprzedaży i wzrost udziału rynkowego swojego obszaru biznesowego (marki ) przy pomocy obecnych i nowych produktów (innowacje) w celu realizacji celów wewnętrznych i zewnętrznych firmy (udziały rynkowe) w ramach współtworzonej i zatwierdzonej przez przełożonych strategii marketingowej.

OBOWIĄZKI:

  • realizacja strategii i planu marketingowego dla wybranych marek
  • analiza rynku i otoczenia konkurencyjnego
  • wdrażanie nowych produktów na rynek Polski i rynki zagraniczne
  • zarządzanie portfolio wybranych marek
  • kontrola budżetu marketingowego dla wybranych marek
  • przygotowywanie prezentacji produktowych oraz szkolenie terenowych sił sprzedaży
  • organizacja akcji trade marketingowych

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe
  • min. 1 roczne doświadczenie w dziale marketingu w branży FMCG
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Power Point, Excel – warunek konieczny
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • znajomość systemu klasy ERP – mile widziane
  • dobra organizacja pracy własnej
  • rzetelność, dokładność, skrupulatność
  • Umiejętność zarządzania projektami i pracy w systemie wielozadaniowym
  • Umiejętność analizy i syntezy danych
  • Umiejętność biznesowej prezentacji zagadnień i proponowanych rozwiązań

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę oraz zapewnienie narzędzi pracy
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji
  • Możliwość budowania kategorii na lokalnym rynku i wpływ na rozwój marki
  • Możliwość wykorzystania narzędzi, wiedzy i doświadczenia w pracy wymagającej zbudowania strategii dla marki
  • Duży poziom samodzielności i możliwość proponowania rozwiązań
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Opiekę medyczną 24h
  • Program 500+
  • Świąteczne wypłaty socjalne
  • Czas pracy 8-16,
  • (po wdrożeniu i pełnej samodzielności możliwość częściowego home-office)

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV klikając w przycisk:

z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych:

 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)."

Administratorem danych jest Dramers S.A. i Dramers Service Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Rabowicach. Celem przetwarzania danych kandydata jest przeprowadzenie procesu rekrutacji prowadzonego przez administratora danych. Administrator będzie przekazywał dane osobowe podmiotom przetwarzającym dane na zlecenie administratora w zakresie usług związanych z prowadzeniem rekrutacji pracowników dla celów rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne