Oferta pracy

Product Manager

WAGNER-SERVICE sp. z o.o. sp. k.

  • Świętochłowice

    Świętochłowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Ciągłe monitorowanie potrzeb i oczekiwań rynku, kanałów dystrybucji,

  • Analiza działań konkurencji.

  • Współudział w tworzeniu planów sprzedaży oraz prognozy kosztów dla segmentu Decorative Finishing,

  • Współudział w tworzeniu i wdrażaniu strategii produktowej w danym segmencie,

  • Rozwijanie i monitorowanie istotnych czynników sukcesu dla poszczególnych produktów i grup produktów,

  • Opracowanie i kontrola polityki cenowej,

  • Gromadzenie i analiza danych na temat klientów oraz ich potrzeb,

  • Wykonywanie analiz finansowych oraz analiz dotyczących sytuacji i trendów rynkowych,

  • Aktywny udział w budowaniu i wdrażaniu strategii produktu, strategii sprzedażowej oraz planowaniu i przygotowaniu budżetów,

  • Wspieranie polityki posprzedażowej dla danego produktu.

  • Samodzielne projektowanie i rozwijanie raportów,analiza, interpretacja i prezentacja danych sprzedażowych,

  • Terminowe i rzetelne tworzenie raportów bieżących i okresowych na potrzeby kadry zarządzającej,

  • Ścisła współpraca z działem marketingu oraz zespołami sprzedażowymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Wiedza z zakresu marketingu, sprzedaży, ryzyka rynkowego,

  • Optymalnie, gdyby przyszły Product Menager cechował się wysokimi zdolnościami komunikacyjnymi, umiejętnością pracy w zespole, zdolnościami zarządczymi,

  • Ważna jest samodyscyplina, strategiczne myślenie, doświadczenie i umiejętność formułowaniu koncepcji,

  • Zrozumienie procesów biznesowych, zdolność do obiektywnej oceny sytuacji oraz proponowanie rozwiązań i budowania strategii.

  • Przydatne mogą okazać się również: kreatywność, inspiracja całego zespołu oraz motywacja do działania,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodą komunikację ustną i pisemną – warunek konieczny.

To oferujemy

  • Swobodę w działaniu i partnerską atmosferę pracy,

  • Komfortowe warunki pracy w młodym i zgranym zespole,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość wpływania na realizację strategii rozwoju firmy,

  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop i telefon,

  • Budżet szkoleniowy,

  • Dofinansowanie do pakietu Multisport,

  • Opiekę medyczną,

  • Korzystne warunki ubezpieczenia grupowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Jesteśmy wiodącym na rynku dostawcą wysokorozwiniętych technologicznie maszyn i urządzeń do nanoszenia powłok lakierniczych farbami ciekłymi i proszkowymi.

Przewiń do profilu firmy

O stanowisku:

Stanowisko pracy Product Managera związane będzie z bieżącą analizą i rozwojem dedykowanych produktów w segmencie „Decorative Finishing”. Segment ten zorientowany jest na sprzedaż poprzez sieci DIY urządzeń malarskich i natryskowych dla profesjonalnych firm wykonawczych oraz pistoletów malarskich i narzędzi im pokrewnych adresowanych do odbiorców indywidualnych .