Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Product Manager - Szef Rynku

ARIADNA S.A.FABRYKA NICI

Niciarniana 2/6

Widzew

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległą grupą produktów

  • Współudział w kształtowaniu polityki cen, dystrybucji, warunków sprzedaży i opakowań

  • Współudział w układaniu planów produkcji oraz monitoring zapasów

  • Wdrażanie nowych produktów do sprzedaży

  • Przygotowywanie analiz dotyczących aktualnych trendów na rynku oraz konkurencji

  • Planowanie popytu

  • Podejmowanie działań prowadzących do podniesienia poziomu sprzedaży,

  • Tworzenie materiałów wsparcia sprzedaży

  • Prowadzenie szkoleń produktowych,

  • Utrzymywanie relacji z klientami i analizowanie ich potrzeb

  • Współpraca z pracownikami innych działów firmy, m.in. Dział Technologii, Dział Obsługi Klienta, Dział Produkcji, Agenci Handlowi

Nasze wymagania

  • znajomość branży pasmanteryjnej - będzie dodatkowym atutem

  • preferowane wykształcenie wyższe w obszarze marketingu i zarządzania

  • doświadczenie zawodowe w obszarze zarządzania produktem i sprzedażą

  • nastawienie zadaniowe,

  • umiejętności negocjacyjne,

  • pracowitość, sumienność

  • prawo jazdy kat. B.

  • samodzielność w działaniu,

  • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych,

  • miejsce wykonywania pracy, w siedzibie firmy.

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnej firmie z ponad 120 letnim doświadczeniem na rynku

  • umowę o pracę ,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • przyjemną atmosferę pracy w zgranym zespole.

  • Benefity

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Kiedy powstawała ARIADNA, był rok 1897. Henryk Sienkiewicz pisał właśnie w Nicei "Krzyżaków", Antoni Czechow "Wujaszka Wanię", Edmund Rostand "Cyrana de Bergerac", zaś Władysław Reymont dopiero za dwa lata miał stworzyć "Ziemię Obiecaną". Być może właśnie rosnące na Widzewie mury fabryki Kunitzera (obecnie ARIADNA SA Fabryka Nici), które widział podróżując z Lipiec do Łodzi, stały się inspiracją do napisania tej powieści.

Przewiń do profilu firmy