Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Product Manager - Technolog

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 18.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    NEOMESSE - jesteśmy jedną z największych firm w branży wystawienniczej. Marketingiem wystawienniczym zajmuje się już blisko 18 lat. Nasze stoiska rozstawiamy w Polsce jak i zagranicą. Podstawą sukcesu naszej firmy jest młody, ambitny i dynamiczny zespół pracowników.

    W związku z szybkim rozwojem, poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Podstawowe obowiązki:

    • Zarządzanie zleceniami produkcyjnymi we współpracy z podwykonawcami (Outsourcing), przy zastosowaniu optymalnych rozwiązań konstrukcyjnych
    • Opracowanie dokumentacji wykonawczej do produkcji w programie Sketchup lub AutoCad
    • Kosztorysowanie produkcji
    • Analiza warunków technicznych pod kątem realizacji danego projektu (zgodnie z wymogami organizatora targów)
    • Zarządzanie ryzykiem, planowanie budżetu i produkcji

    Wymagania:

    • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku. Bardzo mile widziane doświadczenie w pracy przy realizacji zabudów targowych
    • Świadomość techniczna oraz znajomość zasad konstruowania brył i budowli
    • Znajomość oraz umiejętność pracy w programie Sketchup – podstawowe środowisko pracy lub programu AutoCad
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • Zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz odpowiedzialność za terminowość realizowanych projektów
    • Gotowość do wyjazdów służbowych w celu koordynowania montaży (sporadyczne sytuacje)
    • Mile widziane wyższe wykształcenie techniczne (warunek nie jest konieczny)

    Zatrudnionym osobom oferujemy:

    • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (20 lat)
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, stabilne warunki zatrudnienia
    • Pakiety medyczne dla Pracowników i Ich Rodzin
    • Pracę w młodym i sympatycznym zespole
    • Miłą atmosferę
    • Zadaniowy system pracy
    • Narzędzia pracy (telefon, komputer)

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie ofert klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).

    ż