Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Product Manager – Ubezpieczenia na życie

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 08.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupę UNIQA w Polsce reprezentują spółki UNIQA TU S.A. oraz UNIQA TU na Życie S.A., oferujące ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i życiowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. UNIQA jest blisko klientów, zapewniając im profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze ubezpieczenia.
    W 2014 r. UNIQA otrzymała tytuł "Solidny Pracodawca".

    Doceniamy i promujemy zaangażowanie, niekonwencjonalne pomysły i działanie. Jeśli cenisz miejsce pracy, w którym ważna jest atmosfera współpracy i zaufania, zapraszamy do nas!

    Departament Ubezpieczeń Życiowych
    poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • opracowywanie i uzgadnianie założeń biznesowych, informatycznych i operacyjnych dotyczących tworzenia nowych produktów, ich modyfikacji lub wycofania;
    • przygotowywanie założeń do strategii komunikacji i plasowania ubezpieczenia na rynku we współpracy z marketingiem i sprzedażą (wszystkie kanały dystrybucji);
    • proponowanie akcji promocyjnych/ sprzedażowych i aktywne wsparcie sprzedaży i monitoring wyników;
    • przygotowywanie założeń do ofert współpracy w zewnętrznych kanałach dystrybucji, udział w negocjacjach z partnerami;
    • monitorowanie wyników sprzedaży i rentowności produktów;
    • opracowanie i uzgadnianie Ogólnych Warunków Ubezpieczenia i innych dokumentów wchodzących w skład dokumentacji produktowej – procedur, umów o współpracy;
    • udział w projektach wdrożeniowych;
    • koordynowanie procesów wdrożenia i przeglądów produktów;
    • bieżąca analiza rynku i konkurencji oraz bliska współpraca ze sprzedażą i wsparcie merytoryczne;
    • przygotowywanie materiałów, prezentacji i wsparcie w szkoleniach produktowo-sprzedażowych.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki ekonomiczne, matematyczne, psychologia;
    • biegła znajomość Pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel, MS PowerPoint;
    • min. 3 lata doświadczenia w obszarze doświadczenie w obszarze zarządzania produktami na rynku ubezpieczeń, w tym produktów bancassurance;
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (zarówno w mowie i piśmie);
    • komunikatywność, otwartość na ludzi i zadania, umiejętność budowania relacji;
    • samodzielność i systematyczność;
    • doświadczenie w pracy projektowej.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na umowę o pracę;
    • przyjazną atmosferę w pracy w stabilnej firmie;
    • opiekę medyczną;
    • kafeterię benefitową (w tym karta MultiSport);
    • możliwość pracy zdalnej.