Oferta pracy

Product Manager - ubezpieczenia

QualO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer
Qual jest firmą doradczą, która specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań, dotyczących funkcjonowania oraz zarządzania obszarem zasobów ludzkich organizacji. W zakres naszych usług wchodzą przede wszystkim realizacja projektów rekrutacyjnych jak i konsulting, którego celem jest zwiększenie efektywności funkcjonowania organizacji, poprzez usprawnienie oraz optymalizację procesów dotyczących zarządzania zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego Klienta – globalnej prestiżowej grupy motoryzacyjnej do obszaru ubezpieczeń / financial services - poszukujemy do pracy w centrali w Warszawie Kandydatek / Kandydatów na stanowisko:
Product Manager - ubezpieczeniaNumer ref.: Nr ref.: PM /11

Opis stanowiska:

  • rozwój i zarządzanie produktem ubezpieczeniowym,
  • planowanie i monitoring sprzedaży produktów ubezpieczeniowych w podziale na rodzaje produktów, kanały sprzedaży (liczba kontraktów, składka, rentowność, wartość klienta w cyklu życia, poziom odnowień, etc.),
  • prowadzenie bieżącej analizy konkurencji i zachowań konsumenckich,
  • bieżąca analiza portfolio produktowego, rekomendacja i wdrażanie zmian w ramach produktu ubezpieczeniowego na bazie wyników sprzedaży, badań klienckich, wyników rentowności, informacji zwrotnej z kanałów sprzedaży, strategii firmy,
  • monitoring zmian aspektów prawnych i rachunkowych dla produktu ubezpieczeniowego,
  • rozwój nowych produktów ubezpieczeniowych jak i rozwój oraz aktualizacja obecnej oferty ubezpieczeniowej,
  • rozwój oferty produktowej oraz sposobów jej prezentacji w kanałach sprzedaży bezpośredniej,
  • wsparcie w opracowywaniu założeń kampanii CRM dla oferty ubezpieczeniowej oraz do klientów korzystających z produktów ubezpieczeniowych,
  • współtworzenie procesów i procedur obsługi produktów ubezpieczeniowych,
  • inicjowanie usprawnień, wdrażanie procesów związanych z produktem, m.in. proces wdrożenia oferty, zasady monitoringu i okresowych przeglądów ofert i kategorii produktowych,
  • współpraca z innymi departamentami grupy i partnerami zewnętrznymi.

Oczekwania:

  • ugruntowane doświadczenie na podobnym stanowisku – najchętniej zdobyte po stronie ubezpieczyciela, brokera, banku, etc.,
  • dogłębna wiedza dotycząca produktów finansowych – szczególnie w odniesieniu do ubezpieczeń, doświadczenie stricte z produktami komunikacyjnymi będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie dotyczące zarządzania produktem finansowym,
  • doświadczenie w analizie oferty konkurencji,
  • wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii, prawa, zarządzania lub pokrewne;
  • bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność, dokładność, samodzielność w realizacji zadań, umiejętność współpracy z zespołem i departamentem, komunikatywność, chęć uczenia się i podejmowania nowych wyzwań, pozytywne nastawienie do pracy,
  • znajomość jęz. angielskiego,
  • innowacyjność i kreatywność,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność,
  • zaangażowanie,
  • energia w działaniu.

Oferujemy:

  • pracę w globalnej prestiżowej instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwości dalszego rozwoju zawodowego,
  • bardzo szeroki pakiet socjalny i konkurencyjne wynagrodzenie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji (CV) klikając w przycisk aplikowania.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy