Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Product Manager - usługi kurierskie (paczki)

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Kierownik
  • 06.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 68 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

    Opis stanowiska:

    Oferowana rola w strukturach DB Schenker będzie polegała na rozwoju produktu paczkowego poprzez:

    • Kreowanie strategii rozwoju produktu paczkowego (usług kurierskich)
    • Kreowanie polityki cenowej
    • Aktywną współpracy z działami operacji i sprzedaży w celu doboru optymalnych rozwiązań operacyjnych w zakresie obsługi logistycznej paczek
    • Zarządzanie projektami wdrożeniowymi
    • Benchmarking / analiza trendów rynkowych oraz proponowanie nowych rozwiązań.

    Wymagania:

    • Znajomość rynku produktu paczkowego (usług kurierskich) w segmentach B2B oraz B2C (dodatkowo: mile widziana wiedza na temat rynku europejskiego) - warunek konieczny
    • Wiedza na temat rozwiązań na rynku usług kurierskich poszukiwanych przez klientów - warunek konieczny
    • Mile widziane doświadczenie jako konsultant ds. rynku klientów i odbiorców paczkowych
    • Bardzo dobra organizacja własnej pracy (oferujemy Ci samodzielne, kierownicze stanowisko)
    • Doświadczenie we wdrażaniu nowych rozwiązań w zakresie usług kurierskich
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym Ci komunikowanie się.

    Oferujemy:

    • Samodzielne, kierownicze stanowisko umożliwiające kreowanie i rozwój produktu
    • Zatrudnienie na pełny etat
    • Możliwość rozwoju poprzez udział w projektach i szkoleniach
    • Pracę wśród przyjaznych i zaangażowanych ludzi
    • Możliwość udziału w programie wolontariatu
    • Pakiet benefitów obejmujący Medicover, Multisport oraz ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
    • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach globalnej korporacji: rekrutacje wewnętrzne pozwalają wielu naszym pracownikom zdobywać nowe doświadczenia zarówno w strukturach DB Schenker Polska, jak i w oddziałach naszej firmy za granicą.