Ta oferta pracy jest nieaktualna od 52 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Product Manager w Departamencie Bankowości Elektronicznej w obszarze Przedsiębiorstw

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 30.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
    spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
    Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
    instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

    Obecnie poszukujemy Kandydatów do pracy w Warszawie na stanowisku:

    Product Managera w Departamencie Bankowości Elektronicznej w obszarze Przedsiębiorstw
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: pracuj/DBE- ZBP

    Główne zadania:

    • Generowanie pomysłów dotyczących nowych rozwiązań w zakresie bankowości internetowej i mobilnej dla przedsiębiorstw, weryfikowanie ich pod kątem spodziewanego efektu biznesowego i rekomendowanie rozwiązań przynoszących największą wartość dla Klientów Banku
    • Monitorowanie rynku w poszukiwaniu nowych rozwiązań organizacyjnych i informatycznych mogących znaleźć zastosowanie w bankowości elektronicznej
    • Bieżąca analiza istniejących na rynku systemów bankowości internetowej/mobilnej i rozwiązań proponowanych przez inne instytucje
    • Prowadzenie projektów związanych z bankowością elektroniczną dla przedsiębiorstw począwszy od fazy analizy opłacalności do ostatecznego wdrożenia
    • Tworzenie wymagań biznesowych dotyczących zmian oraz nowych funkcji w systemach informatycznych
    • Udział w testach funkcjonalnych zmian wdrażanych w systemie bankowości elektronicznej
    • Prowadzenie szkoleń z zakresu bankowości elektronicznej
    • Prowadzenie spotkań i prezentacji dla Klientów strategicznych
    • Tworzenie treści instrukcji i materiałów marketingowych

    Wymagania:

    • Minimum 4-5 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku zdobyte w bankowości, firmach technologicznych lub consultingu
    • Wykształcenie wyższe; preferowane kierunki ekonomiczne, informatyczne i pokrewne
    • Bardzo dobra znajomość rynku w obszarach usług bankowych oraz płatności elektronicznych
    • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów
    • Doświadczenie we współpracy z jednostkami biznesowymi, IT, wsparcia i innymi
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Zainteresowanie nowoczesnymi technologiami, e-commerce, działalnością przedsiębiorstw w Internecie
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym Excel, Visio, Project
    • Wytrwałość w dążeniu do celu
    • Komunikatywność oraz umiejętność negocjacji

    Oferujemy:

    • Interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej instytucji finansowej
    • Możliwość udziału we wdrażaniu projektów opartych o nowoczesne technologie
    • Umowę o pracę
    • Atrakcyjny pakiet socjalny
    www.bankmillennium.pl/kariera/kontakt

    w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
    W formularzu wpisz numer referencyjny.
    Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
    bottom