Cement Ożarów

Product Manager w Dziale Doradztwa Technicznego i Rozwoju

Cement Ożarów O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ważna jeszcze 3 dni
    do: 14 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

Rolą Product Managera będzie realizacja strategii firmy w zakresie optymalizacji portfolio produktów, opracowywania i wdrażania innowacyjnych rozwiązań surowcowych, produktowych i technologicznych.

Poszukiwany Kandydat powinien posiadać doświadczenie w branży budowlanej oraz cechować się kreatywnością, rozwiniętymi umiejętnościami komunikacyjnymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane: Budownictwo, Inżynieria materiałowa, Technologia chemiczna

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 6 lat w obszarach: budownictwo, beton, cement, kruszywa, domieszki chemiczne

  • Bardzo dobra znajomość branży budowlanej, wiedza dotycząca technologii, produkcji, sprzedaży oraz marketingu materiałów budowlanych

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – min. B1

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Orientacja na wynik

  • Proaktywność w poszukiwaniu pomysłów i wdrażaniu nowych rozwiązań

  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz budowania i utrzymywania relacji

  • Umiejętność właściwego planowania i organizowania własnego czasu oraz pracy pod presją

  • Umiejętności analityczne i logicznego myślenia

  • Mobilność oraz gotowość do częstych wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie - należącej do ścisłego światowego grona liderów branży

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych

  • Pracę w miejscu, w którym dbamy o bezpieczeństwo

  • Pracę z nowoczesnymi technologiami

  • Dostęp do szkoleń i możliwości rozwoju

  • Przyjazną atmosferę pracy

Cement Ożarów S.A. działa na rynku materiałów budowlanych od 1978 roku, oferując szeroki asortyment najwyższej jakości cementów. Posiadamy piec cementowy o wydajności do 8500 ton klinkieru na dobę – to największa instalacja tego typu w Europie!

Od roku 1995 należymy do międzynarodowego koncernu CRH z siedzibą w Irlandii, znajdującego się w gronie największych producentów materiałów budowlanych na świecie. CRH prowadzi produkcję w 32 krajach, zatrudniając około 90000 pracowników w ponad 3700 lokalizacjach na całym świecie!

www.ozarow.com.pl

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje