Product Manager w obszarze płatności e-commerce (Innovation Lab)

ING Bank Śląski S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

O projekcie

Dlaczego warto z nami pracować:

Cyfrowe serce ING bije w Pionie Tech. Chcemy być bankiem pierwszego wyboru nie tylko dla naszych klientów, ale również dla specjalistów IT. Nasze priorytety oddają to, jak łączymy potrzeby i oczekiwania obu tych grup.

Priorytety Tech:

- Dostępność i stabilność platform

- Motywacja pracowników i komfortowe środowisko pracy

- Efektywność operacyjna

- Digitalizacja i działania na rzecz Klienta

- Bezpieczeństwo i kontrola ryzyka

Twój zakres obowiązków

  • Kreowanie innowacyjnych rozwiązań systemowych i biznesowych w obszarze imoje – pierwszych w Polsce bankowych płatności e-commerce

  • Budowanie, rozwijanie i utrzymywanie systemów wspierających obsługę płatności imoje

  • Koordynacja wdrożeń nowych funkcjonalności we współpracy z odpowiednimi jednostkami organizacyjnymi (ścisła współpraca m.in. z Zespołami IT, Operacji, Prawnymi, Data Science)

  • Przeprowadzanie analizy danych biznesowych i sprzedażowych zarówno w Excelu, jak i z użyciem SQL. Wyciąganie z nich wniosków, rekomendacji i raportowanie ich.

  • Współtworzenie koncepcji, założeń i strategii produktowych dotyczących wprowadzenia nowych funkcjonalności

  • Opracowywanie i zarządzanie wszystkimi procesami produktowymi - od zainicjowania kontaktu z Klientem do zakończenia relacji Klienta z Bankiem - w tym procesami sprzedażowymi, procesami backoffice, oraz procesami monitoringu

  • Bieżąca analiza trendów w e-commerce, zmian w otoczeniu prawnym

Nasze wymagania

  • Znajomość mechanizmów funkcjonowania sklepów e-commerce oraz płatności internetowych

  • Doświadczenie w pracy nad rozwojem aplikacji/systemów wspierających procesy biznesowe

  • Doskonała znajomość Excela oraz PowerPointa (mile widziana znajomość VBA)

  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

  • Silna orientacja na realizację określonych celów

  • Kreatywność, zdolności organizacyjne, samodzielność i inicjatywa

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

ING Bank Śląski S.A.

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected]