Product Manager w redakcji Charakterów

FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Polska 13, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 10 dni
    do: 13 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.

Polska 13

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Prace redakcyjne i dziennikarskie w redakcji „Charakterów”, w tym nadzór nad ich jakością:

  • bezpośredni wpływ na zawartość merytoryczną produktów,

  • nawiązywanie relacji i współpraca z autorami,

  • nadzór nad procesem produkcyjnym kolejnych wydań;

  • Rozwój publikacji i szkoleń z zakresu psychologii i tematów lifestylowych:

  • poszukiwanie nowych tematów,

  • prowadzenie badań rynkowych,

  • przygotowanie planu zawartości nowych produktów;

  • Współpraca z działem marketingu w zakresie promocji produktów:

  • współtworzenie materiałów marketingowych,

  • nawiązywanie współpracy patronackiej z zewnętrznymi partnerami.

Nasze wymagania

  • zainteresowanie psychologią (warunek konieczny)

  • wykształcenie wyższe (kierunki humanistyczne, jak: psychologia, socjologia, praca socjalna, pedagogika, polonistyka, dziennikarstwo),

  • lekkie pióro, kreatywne myślenie i zapał do pracy,

  • skrupulatność, dokładność i odpowiedzialność,

  • umiejętność koordynowania kilku projektów w tym samym czasie,

  • umiejętność analizowania potrzeb rynku oraz poszukiwania nowych rozwiązań,

To oferujemy

  • Stabilne warunki pracy (umowa o pracę już od okresu próbnego)

  • Praca w doświadczonym i kreatywnym zespole w czasopiśmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktur holdingu;

  • parking dla pracowników;

  • Dodatkowy, urodzinowy dzień wolny

  • świąteczne premie pieniężne

  • Dostęp do najświeższych wydań magazynów wydawnictwa i kursów szkoleniowych

FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. to część międzynarodowego holdingu mediowego Forum Media Group, który dociera do ponad 20 milionów czytelników w całej Europie. Jesteśmy liderem wśród wydawców czasopism branżowych i publikacji specjalistycznych oraz organizatorów szkoleń i konferencji dla specjalistów.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje