Oferta pracy

Content Manager w serwisie Deccoria.pl

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o.sp.k.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pisanie, redagowanie oraz publikacja artykułów w serwisie Deccoria.pl

  • wyszukiwanie trendujących tematów ze źródeł polskich oraz zagranicznych

  • obsługa social mediów

  • wsparcie prac koncepcyjnych nad rozwojem produktu

  • raportowanie działań i wyników serwisu

  • współpraca z innymi działami firmy

  • bieżąca obsługa serwisu

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie w pracy przy produkcie/serwisie internetowym

  • charakteryzujesz się bardzo dobrą znajomością internetu i social media (posiadasz doświadczenie w prowadzeniu fanpage’ów na portalach społecznościowych)

  • potrafisz redagować teksty - masz tzw. "lekkie pióro"

  • znasz zasady SEO oraz podstawowe narzędzia analityczne

  • potrafisz bardzo dobrze organizować pracę własną w zakresie planowania pracy oraz raportowania działań

  • charakteryzujesz się kreatywnością i determinacją przy realizacji własnych pomysłów

  • jesteś samodzielny/a oraz lubisz pracować z ludźmi

To oferujemy

  • pracę w jednym z trzech największych portali horyzontalnych w Polsce. Nasze serwisy odwiedza codziennie ponad 20 mln użytkowników i to dla nich każdego dnia wykonujemy swoją pracę

  • realny wpływ na rozwój funkcjonalny serwisu Deccoria.pl

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pakiet benefitów pozapłacowych - grupowe ubezpieczenie na życie, kartę Multisport oraz prywatną opiekę medyczną

  • niekorporacyjną, swobodną i kreatywną atmosferę - start up’owy klimat w połączeniu z możliwościami i stabilnością dużej firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Dodatkowe informacje:

Deccoria.pl to serwis dla miłośników pięknych wnętrz i ogrodów. Mamy największą bazę zdjęć autentycznych domów i mieszkań Polaków, a dzięki naszym poradnikom i podpowiedziom użytkowników, projektowanie wnętrz staje się jeszcze przyjemniejsze.

Zobacz jak pracujemy na co dzień, rozwijamy swoje umiejętności i integrujemy się! Odwiedź nasz fanpage "Interia Po Godzinach" na Facebooku oraz Instagramie.