Logo Pracuj.pl

Content Manager w serwisie Deccoria.pl

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o.sp.k.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • pisanie, redagowanie oraz publikacja artykułów w serwisie Deccoria.pl
  • wyszukiwanie trendujących tematów ze źródeł polskich oraz zagranicznych
  • obsługa social mediów
  • wsparcie prac koncepcyjnych nad rozwojem produktu
  • raportowanie działań i wyników serwisu
  • współpraca z innymi działami firmy
  • bieżąca obsługa serwisu

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie w pracy przy produkcie/serwisie internetowym
  • charakteryzujesz się bardzo dobrą znajomością internetu i social media (posiadasz doświadczenie w prowadzeniu fanpage’ów na portalach społecznościowych)
  • potrafisz redagować teksty - masz tzw. "lekkie pióro"
  • znasz zasady SEO oraz podstawowe narzędzia analityczne
  • potrafisz bardzo dobrze organizować pracę własną w zakresie planowania pracy oraz raportowania działań
  • charakteryzujesz się kreatywnością i determinacją przy realizacji własnych pomysłów
  • jesteś samodzielny/a oraz lubisz pracować z ludźmi

To oferujemy

  • pracę w jednym z trzech największych portali horyzontalnych w Polsce. Nasze serwisy odwiedza codziennie ponad 20 mln użytkowników i to dla nich każdego dnia wykonujemy swoją pracę
  • realny wpływ na rozwój funkcjonalny serwisu Deccoria.pl
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów pozapłacowych - grupowe ubezpieczenie na życie, kartę Multisport oraz prywatną opiekę medyczną
  • niekorporacyjną, swobodną i kreatywną atmosferę - start up’owy klimat w połączeniu z możliwościami i stabilnością dużej firmy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu

Dodatkowe informacje:

Deccoria.pl to serwis dla miłośników pięknych wnętrz i ogrodów. Mamy największą bazę zdjęć autentycznych domów i mieszkań Polaków, a dzięki naszym poradnikom i podpowiedziom użytkowników, projektowanie wnętrz staje się jeszcze przyjemniejsze.

Zobacz jak pracujemy na co dzień, rozwijamy swoje umiejętności i integrujemy się! Odwiedź nasz fanpage "Interia Po Godzinach" na Facebooku oraz Instagramie.

Content Manager w serwisie Deccoria.pl, Kraków