Product Manager w Wydziale Kart Płatniczych

Bank Millennium S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

Bank Millennium S.A.

Stanisława Żaryna 2A

Warszawa

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół. Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do Departamentu Marketingu Bankowości Detalicznej na stanowisko:
Nr ref.: pracuj/DMD/WKP/PM

Zadania:

  • Opracowywanie strategii rozwoju w obszarze kart płatniczych, w szczególności kart kredytowych
  • Rozwój istniejących produktów, przygotowywanie nowych koncepcji produktowych, innowacyjnych usług, funkcjonalności oraz metod płatniczych
  • Opracowywanie strategii sprzedaży kart kredytowych w poszczególnych kanałach sprzedażowych
  • Przygotowywanie ofert specjalnych oraz programów promujących karty kredytowe
  • Analiza, kontrola i modyfikacja procesów w obszarze kart, w szczególności procesów sprzedażowych
  • Zarządzanie projektami wdrożeniowymi

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomia, zarządzanie, bankowość i ubezpieczenia
  • Doświadczenie w obszarze zarządzania produktami kart płatniczych
  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia i zarządzania projektami
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Umiejętność negocjacji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PP)

Oferujemy:

  • Kreatywną pracę i możliwość wykazania się inicjatywą w realizacji odpowiedzialnych zadań
  • Atrakcyjny pakiet socjalny oraz opiekę medyczną
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w ramach struktur Grupy Finansowej Banku Millennium
Aplikuj w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy