Product Manager

  • Wanaty (pow. częstochowski), śląskie
  • Warszawska 2, 42-260 Wanaty, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.08.2019
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 08.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Wanaty (okolice Częstochowy)

    Oferujemy

    ciekawą pracę i rozwój w firmie
    o ugruntowanej pozycji na rynku
    i dynamicznie rozwijającą się
    stabilne zatrudnienie w oparciu
    o umowę o pracę
    możliwość rozwoju oraz stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    pakiet benefitów pozapłacowych m.in. dofinansowanie do opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne itp.
    dużą samodzielność w działaniu
    i udział w ciekawych projektach
    …oraz bardzo dobrą atmosferę
    w pracy i szansę na realizację Twoich pomysłów!
    wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji

    Zadania:

    • Kompleksowe zarządzanie grupami asortymentowymi z zakresu technik zamocowań
    • Analiza i monitoring rynku/ branży/ kanałów sprzedaży pod kątem zarządzanych grup produktowych i trendów rynkowych;
    • Odpowiedzialność za działania marketingowe zarówno na rynku krajowym jak i na rynkach zagranicznych
    • Analiza efektywności prowadzonych działań, optymalizacja narzędzi marketingowych, rekomendowanie zmian
    • Pozycjonowanie cenowe poszczególnych produktów w grupie produktowej
    • Bieżące monitorowanie wyników sprzedaży i marży grupy produktowej w poszczególnych kanałach
    • Odpowiedzialność za marketing produktu i marketing relacyjny dedykowany danej grupie produktowej
    • Współpraca z działem sprzedaży, działem logistyki produkcji, działem rozwoju, działem kontroli jakości w przygotowaniu i implementacji nowych produktów
    • Ustalanie i realizacja planów sprzedażowych,  udziału w rynku dla danej grupy produktowej w poszczególnych kanałach sprzedaży
    • Odpowiedzialność za strategię  marketingową i dedykowaną dla danej grupy produktowej
    • Wdrażanie długookresowej strategii i komunikacji marketingowej dla grupy produktowej
    • Opracowywanie i prowadzenie szkoleń produktowych dla sieci sprzedaży i klientów
    • Opracowywanie i zarządzanie rocznym budżetem grupy produktowej w danej branży w podziale na kanały sprzedaży
    • Organizacja targów, eventów, konferencji dla klientów i dla sieci sprzedaży

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, preferowane w obszarze marketingu lub techniczne
    • Min. 4-letnie doświadczenia na stanowisku samodzielnego Product Managera z udokumentowanymi sukcesami w branży budowlanej
    • Doświadczenie w zarządzaniu produktami dedykowanymi na rynki inwestycyjne
    • Wysokie kompetencje w opracowywaniu, wdrażaniu i realizowaniu strategii marketingowej dla produktów/grup produktowych
    • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (w mowie i piśmie)
    • Biegłej znajomość obsługi komputera i pakietu Office (programy Power Point, Excel)
    • Prawo jazdy kat. B
    • Umiejętności myślenia analitycznego i strategicznego
    • Umiejętności i doświadczenia w pracy pod presją czasu
    • Praca w systemie: 3 dni biurowe (Wanaty), 2 dni home office
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )"