Oferta pracy

Product Manager

X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja prac nad zadaniami z globalnego backlogu XTB

  • Współtworzenie strategii rozwoju produktów

  • Koordynowanie zależności biznesowych między zespołami scrumowymi

  • Współpraca z Head of IT Product Development w zakresie zarządzania zespołem Product Ownerów, harmonogramem procesu wytwarzania produktu i jego jakości

  • Praca nad produktami IT na użytek wewnętrzny firmy

  • Ocena i raportowanie wpływu zaimplementowanych funkcji produktu na Klientów i organizację

  • Planowanie i nadzorowanie tworzenia treści związanych z rozwojem produktów (np. zmiany funkcjonalności produktów, nadchodzące plany wdrożeniowe, strategia rozwoju produktów)

  • Współpraca z Działami Customer Support, Sales, Compliance w zakresie polepszania jakości produktów i wdrażania nowych funkcjonalności

  • Organizowanie i prowadzenie spotkań na styku biznes-IT

Nasze wymagania

  • Min. 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu i koordynacji prac kilku zespołów developmentowych

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów IT, analizie biznesowej i projektowaniu procesu wytwarzania oprogramowania

  • Doświadczenie w zastosowaniu metodyki Scrum

  • Znajomość cyklu życia i tworzenia produktu IT

  • Doświadczenie w projektach IT dotyczących aplikacji frontendowych i backendowych

  • Kierowanie się biznesem i zorientowanie na wyniki bez poświęcania jakości i doświadczenia użytkownika

  • Świetne umiejętności komunikacyjne i narracyjne

  • Otwartość na nowe rozwiązania

  • Kreatywność

  • Dobra organizacja pracy własnej oraz zespołów

  • Biegła znajomość j. Angielskiego

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej, rozpoznawalnej firmie, będącej liderem w branży FinTech

  • Współpracę z doświadczonymi Managerami i Product Ownerami

  • Realny wpływ na tworzenie naszych autorskich produktów IT

  • Pakiet benefitów pozapłacowych

  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się projekcie realizowanym w obszarze globalnego rynku finansowego

  • Dużą samodzielność i możliwości rozwoju kompetencji biznesowych w branży FinTech

  • Budżet szkoleniowy

  • Wynagrodzenie będzie uzależnione od Twojego doświadczenia

  • Benefity

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • Multisport

X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A.

Tworzymy największą firmę FinTech w Polsce, a dział IT jest największym w naszej organizacji. W XTB realizujemy interesujące projekty w oparciu o najnowsze technologie, takie jak Kotlin, Java 11, JavaScript, PHP, Python i wiele innych. Inwestujemy w rozwój naszych Pracowników, dlatego XTB jest najlepszym miejscem, aby zdobyć doświadczenie i rozwijać nabyte umiejętności. Nasza technologia jest doceniana przez użytkowników i rynek. W tym roku zdobyliśmy już 4 nagrody przyznawane podczas największej branżowej konferencji 'Invest Cuffs' - Product of the Year, Polish CFD Broker of the Year, Marketing Campaign of the Year, Polish Forex Broker of the Year.

Przewiń do profilu firmy