Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Product Manager

STAR HUNTO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Aktualnie dla jednego z naszych najlepszych Klientów, wiodącego dystrybutora produktów kolekcjonerskich, należącego do Skandynawskiej grupy firm z siedzibą w Warszawie, poszukujemy osoby na stanowisko Product Managera.

OPIS STANOWISKA:

  • Przygotowywanie krótko- i długoterminowych planów marketingowych oraz prognoz sprzedaży
  • Wyznaczanie celów, prowadzenie kampanii, monitorowanie wskaźników KPI i optymalizacja działań marketingowych dla danych produktów oraz kampanii
  • Inicjowanie i wdrażanie nowych działań i testów wspierających działania sprzedażowe oraz wynik finansowy produktu
  • Analiza wyników
  • Rozwój nowych produktów
  • Optymalizacja koncepcji produktu
  • Przygotowywanie materiałów marketingowych (redakcja, korekta)
  • Współpraca z agencjami marketingowymi, domami mediowymi, dyrektorami artystycznymi / grafikami
  • Codzienna współpraca z innymi działami – eCommerce, Operacji, Obsługi Klienta, Księgowości, IT
  • Dostarczanie prognoz produktowych w celu utrzymania odpowiedniego poziomu zapasów magazynowych
  • Monitorowanie konkurencji i trendów rynkowych

WYMAGANIA:

  • Min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu produktem
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu kampanii z obszaru marketingu bezpośredniego offline i online
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki marketing, zarządzanie)
  • Mile widziana znajomość obsługi SAP (lub innego systemu ERP), Joomla
  • Umiejętność mierzenia ROI i skuteczności działań marketingowych
  • Bardzo dobre zdolności analityczne oraz umiejętność wyciągania wniosków
  • Samodzielność w działaniu, terminowość, dobra organizacja i umiejętność planowania
  • Umiejętność koordynacji działań wielu podmiotów współpracujących
  • Rzetelność, zaangażowanie, proaktywna postawa oraz własna inicjatywa w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole, elastyczność w działaniu
  • Kreatywność, łatwość uczenia się oraz otwartość
  • Doświadczenie w pracy z tekstami – redagowanie, korekta
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wysoka kultura osobista i chęć do nauki nowych zadań, technologii i narzędzi
  • Mile widziane zainteresowanie/zorientowanie w historii (opcjonalne)

OFERUJEMY:

  • Pracę w profesjonalnym, stabilnym i przyjaznym zespole
  • Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko pracy wśród doświadczonych ludzi
  • Udział w ambitnych i interesujących projektach oraz możliwości rozwoju zawodowego
  • Realny wpływ na rozwój firmy i wdrażania własnych pomysłów
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia (umowa o pracę, opieka medyczna, kartę sportowa)
  • Biuro w centrum Warszawy lub możliwość pracy zdalnej (podczas trwania pandemii Covid-19)

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH:

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Star Hunt Agnieszka Walter z siedzibą w Warszawie (02-672) przy ul. Domaniewskiej 28 (Pracodawca/Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeśli chcą Państwo, aby Państwa CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez Star Hunt, prosimy o umieszczenie dodatkowo w CV następującą zgodę:

"Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przysżłych rekrutacji, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy".

Ogłoszenie archiwalne