Oferta pracy

Product Manager

Klient Pracuj.plO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dwóch głównych kategorii produktów firmy

  • Kreowanie długoterminowych planów i strategii komunikacji marketingowej

  • Wsparcie w realizacji kampanii reklamowych, badań rynkowych oraz innych aktywności

  • Rekomendowanie skutecznych narzędzi komunikacji, tworzenie, realizacja i ocena kampanii

  • Monitoring trendów rynkowych i działań konkurencji,

  • Pełna odpowiedzialność za dedykowany budżet,

  • Współpraca z innymi działami firmy oraz koordynacja pracy zewnętrznych agencji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub stanowiskach pokrewnych – Marketing Specialist, Junior Brand Manager w branży farmaceutycznej

  • Wysokim poziom wiedzy w zakresie digital marketingu

  • Doświadczenie w rozwoju nowych produktów będzie dodatkowym atutem

  • Wysokie kompetencje komunikacji interpersonalne

  • Nastawienie na współpracę

  • Zmysł analityczny

  • Kreatywność i inicjatywa w działaniu

To oferujemy

  • Możliwość współpracy z bardzo ambitnym zespołem w firmie, która nieustannie rozwija swoje portfolio

  • Odpowiedzialność za wysokiej jakości produkty

  • Benefity: w tym opieka medyczna, ubezpieczenie

  • Nauka języka angielskiego w biurze

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie