Oferta pracy

Product Manager

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.AO firmie

  • Książęca 4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.A

Książęca 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie nowych produktów informacyjnych oraz rozwój istniejących,

  • Praca w zespołach projektowych,

  • Przygotowywanie wymagań biznesowych w kontekście klientów/potencjalnych klientów,

  • Uzgadnianie postaci produktów z poszczególnymi Product Ownerami różnych modułów/komponentów/serwisów Nowego Systemu Transakcyjnego (NST),

  • Zapewnienie zgodności wytworzonego produktu z wymogami regulacyjnymi i regulacjami wewnętrznymi,

  • Udział w komercjalizacji usług oferowanych w ramach projektów NST i GPW Data.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego – preferowane kierunki ekonomiczne,

  • Minimum 3 letniego doświadczenia w branży informacji finansowej (agencje informacyjne, specjalistyczne portale internetowe),

  • Biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie,

  • Praktycznej wiedzy z zakresu funkcjonowania rynków kapitałowych,

  • Znajomości zasad inwestowania na rynku kapitałowym,

  • Wiedzy z zakresu raportowania na rynkach finansowych oraz technologii związanych z raportowaniem elektronicznym.

To oferujemy

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę,

  • Ciekawą pracę w środowisku rynku kapitałowego,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Atrakcyjny system wynagradzania,

  • Dostęp do szkoleń, konferencji, kursów,

  • Dogodną lokalizację (ścisłe Centrum Warszawy),

  • Bogaty pakiet benefitów (pakiet kafeteryjny, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, PPE),

  • Możliwość pracy zdalnej (w ograniczonym wymiarze miesięcznym).