Oferta pracy

Product Manager

Samsung Electronics PolskaO firmie

  • Postępu 14, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Samsung Electronics Polska

Postępu 14

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Definiowanie i egzekucja długookresowej strategii kategorii produktowej AGD,

  • Odpowiedzialność za realizację założeń biznesowych w tym wyników sprzedaży i pozycji kategorii na rynku,

  • Zarządzanie polityką cenową, ofertowanie i negocjowanie warunków wprowadzenia oferty,

  • Podejmowanie działań w oparciu o umiejętną analizę trendów, konkurencji i danych własnych,

  • Efektywne prowadzenie oraz długofalowe zarządzanie cyklem życia produktu,

  • Planowanie (demand, forecast, shaping) w trybie ciągłym krótko i długookresowe,

  • Współtworzenie strategii marketingowej i trade marketingowej,

  • Przygotowywanie i prezentowanie wielowymiarowych raportów związanych z zarządzaniem produktem,

  • Praca z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi,

  • Praca z wieloma systemami zarządczymi w tym w środowisku SAP.

Nasze wymagania

  • Minimum 4 letnie doświadczenie w samodzielnej roli Product Managera, w tym w zakresie współpracy z działem sprzedaży i marketingu oraz logistyki,

  • Doświadczenie w zarządzaniu i planowaniu produktu w segmencie dóbr luksusowych lub produktów premium będzie dodatkowym atutem,

  • Umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków, budowania założeń i ich prezentacji,

  • Swoboda komunikowania, łatwość szybkiego uczenia się, dobra pamięć, systematyczność, poczucie odpowiedzialności, sprawczość w działaniu i zaangażowanie,

  • Zdolność do poszukiwania nowych rozwiązań i segmentów rynkowych, systematyczna obserwacja otoczenia konkurencyjnego, inicjowanie zmian,

  • Otwartość na nowoczesne technologie, doświadczenie zdobyte w zakresie IOT i Digital,

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość trendów we wzornictwie i wyposażeniu wnętrz,

  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalającą na swobodną, codzienną komunikację, oraz bardzo dobra znajomość Excel, PowerPoint,

  • Wykształcenie wyższe.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy oparty o realizację celów,

  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, karta lunchowa, ubezpieczenie na życie i inne),

  • Umowę o pracę w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,

  • Samodzielne stanowisko umożliwiającą realizację własnych pomysłów i rozwiązań,

  • Dostęp do nowych technologii i rozwiązań dających możliwość tworzenia sukcesu marki Samsung.