Logo Pracuj.pl

Product Manager

NZ Techno Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Zapoznanie się z ofertą firmy
  • Zapoznanie się z techniczną stroną naszych produktów ( np. terapia tlenowa, spirometria i inne )
  • Udział w szkoleniach dla pracowników firmy i szpitali
  • Zapoznanie sie z pracą naszych produktów już zainstalowanych w szpitalach.
  • Stałe pogłębianie wiedzy o naszych produkach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Paroletnie doświadczenie w pracy handlowca
  • Samodzielność w organizowanie własnej pracy
  • Gotowość do regularnych wyjazdów do istniejących i nowych klientów, na szkolenia, konferencje itp.
  • Zapoznanie sie z programem firmy i przeznaczeniem produktów.
  • Miękkie kompetencje, konieczne w pracy w grupie
  • Gotowość do wieloletniej pracy w rozwijającej się firmie
  • Dobry angielski
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Ciekawą i odpowiedzialną praca w małej ale prężnej firmie razem z młodym zespołem
  • Samodzielność w pracy w biurze i w terenie
  • Umowę o pracę
  • Godziwe wynagrodzenie zależne też od wyników firmy
  • Typowe narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon etc.)
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
  • Współpraca z młodą ale doświadczoną drużyną
  • Filozofie firmy, nastawionej na dobrą atmosferę i dobro jednostki
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, zależne też od sukcesu firmy
  • Standardowe narzędzia pracy (samochód, laptop etc. )

NZ Techno Sp. z o.o.

NZ Techno pracuje w branży medycznej w Polsce od ca. 30-u lat. Zaopatrujemy polskie szpitale w sprzęt produkowany przez światowych producentów. Pomimo, że jesteśmy małą firmą nasza siła, oprócz produktów wysokiej jakosci, jest profesjonalna obsługa klientow przez naszych przedstawicieli w rożnych regionach kraju.

Wykształcenie i doświadczenie:

  • Techniczne lub medyczne
  • Doświadczenie w pracy ze sprzętem medyczym lub podobnym.
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Tryb pracy:

  • Testowanie sprzętu i osprzętu w firmie, wizyty w szpitalach, instalacje i szkolenia w terenie

Product Manager, Warszawa