Oferta pracy

Product Manager

iView Recruitment Sp. z o. o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer
Dla naszego klienta, lidera w swojej branży, poszukujemy aktualnie kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie strategii i rozwoju oferty produktowej
  • Wprowadzanie na rynek nowych produktów, które mogłyby uatrakcyjnić portfolio firmy
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z dostawcami zagranicznymi i negocjowanie warunków handlowych
  • Monitorowanie wyników sprzedażowych i działań konkurencji
  • Udział w realizowaniu strategii marketingowej (w tym udział w targach krajowych i zagranicznych)

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży łazienkowej – warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Bardzo dobra znajomość obsługi Microsoft Office
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne benefity pozapłacowe
  • Ciągłe podnoszenie kompetencji poprzez szkolenia wspierające rozwój zawodowy
  • Pracę przy dużych, ciekawych i nowoczesnych projektach
  • Zatrudnienie w organizacji nastawionej na długofalową współpracę oraz dobrą atmosferę
  • Niezbędne narzędzia pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne