Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Product Manager

Monika Kamińska O firmie

6 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Niecała 7, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • menedżer

Monika Kamińska

Niecała 7

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne zarządzanie całością zagadnień z zakresu produkcji odzieży.

  • Zarządzenie dostawcami, szwalniami, konstruktorami itp.

  • Kupowanie tkanin, składanie zamówień w szwalniach, zlecanie prototypów ubrań, nadzorowanie procesu produkcji, kontrola dostaw, kontrola terminów itp.

  • Negocjowanie warunków finansowych z podwykonawcami.

  • Samodzielne pozyskiwanie nowych dostawców tkanin, podszewek, guzików itp.

  • Samodzielne pozyskiwanie nowych podwykonawców, szwalni, zakładów produkcyjnych.

  • Analizowanie rynku, znajomość trendów i rozwijanie oferty marki

  • Odpowiedzialność za wynik finansowy i wzrosty obrotów firmy.

Nasze wymagania

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy w branży modowej.

  • Doświadczenie w pracy w markach szybko rozwijających się.

  • Szybkość w podejmowaniu decyzji.

  • Stanowcza i konsekwentna umiejętność realizacji działań.

  • Umiejętność pracy na celach sprzedażowych.

To oferujemy

  • Kluczowe stanowisko w jednej z najszybciej rozwijających się polskich marek.

  • Pensję uzależnioną od doświadczenia oraz dodatkowe premie.

  • Płatne urlopy.

  • Elastyczne miejsce pracy (biuro lub homie office - jak wolisz).

  • Wpływ na strategiczny rozwój marki i możliwość realizacji własnych pomysłów.

  • Możliwość szkolenia się i rozwijania swoich kompetencji.

  • Rabat 50 % na produkty firmowe.

  • Pracę w mło...pracę w zespole z poczuciem humoru :)

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

Czujesz, że męczysz się w swojej obecnej pracy? Robisz ciągle to samo? Nie masz możliwości rozwoju?

Jeżeli stać Cię na więcej, lubisz się uczyć, dużo czytasz oraz interesujesz się modą to mamy dla Ciebie pracę.

W związku z dynamicznym rozwojem marki Monika Kamińska szukamy product managera do pracy stacjonarnej w Warszawie.

Monika Kamińska to marka, która jest już na rynku ponad 6 lat i z roku na rok rośnie coraz szybciej. Nawet w 2020 r. zrobiliśmy wzrosty, co naprawdę nie było proste w sektorze mody. Prawdopodobnie praca u nas nie należy do najprostszych, ponieważ od kiedy coś wymyślisz, to będziesz musiał(a) to od razu zrealizować. Szybko! Zanim dotrze do nas, że to bez sensu. A poważnie to po prostu nie marnujemy czasu na całodniowe zebrania o niczym. Uwielbiamy modę, lubimy sprzedawać i dlatego działamy szybo i skutecznie. A przy okazji dobrze się bawimy!

Przewiń do profilu firmy

Szukamy osoby dyspozycyjnej od zaraz.

Pierwszy etap rekrutacji to wypełnienie zdalnej ankiety. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

P.S. W firmie jest zakaz używania materiałów takich jak: poliester, poliamid i akryl.