Oferta pracy

Product Manager

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. O firmie

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A.

Zygmunta Słomińskiego 19

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • opracowanie wdrożeń nowej usługi (od pomysłu poprzez przygotowanie założeń P&L oraz uruchomienie usługi we współpracy z określonymi działami firmy)

  • udoskonalanie istniejących usług i ich modyfikacja względem oczekiwań rynku

  • odpowiedzialność za rozwój sprzedaży usług według wskazanych linii

Nasze wymagania

  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność prowadzenia samodzielnych projektów, wyciągania wniosków, szukania nowych rozwiązań

  • mile widziane doświadczenie w kontakcie z lekarzami i placówkami medycznymi

  • dobra organizacja pracy

  • czynne prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • możliwość pracy w Centrum Medycznym o stabilnej pozycji rynkowej

  • umowę o pracę

  • możliwość udziału w ciekawych projektach

  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną

  • sympatyczną atmosferę pracy w zgranym zespole